371
371 - Viljandi Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni reede Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Pärnu Bussijaam | 10:45 |
Papiniidu | 10:49 |
Raeküla | 10:50 |
Linnapiir | 10:52 |
Reiu Tee | 11:00 |
Rabaküla | 11:05 |
Surju Tee | 11:08 |
Kurmi | 11:14 |
Ristiküla | 11:16 |
Tõitoja | 11:18 |
Lodja | 11:21 |
Surtsi | 11:23 |
Kilingi-Nõmme | 11:30 |
Sauga Kauplus | 11:31 |
Üleraudtee | 11:32 |
Allikukivi | 11:34 |
Tihemetsa | 11:37 |
Riitsaare | 11:42 |
Mõisaküla Teerist | 11:46 |
Lasari | 11:47 |
Tsombe | 11:48 |
Mõisaküla | 11:55 |
Lasari | 11:58 |
Mõisaküla Teerist | 11:59 |
Laatre Teerist | 12:01 |
Olevi | 12:03 |
Jussi | 12:04 |
Linavabrik | 12:05 |
Palu | 12:06 |
Metsa | 12:07 |
Abja-Paluoja | 12:15 |
Ruubli | 12:16 |
Kirju | 12:18 |
Kuksi | 12:19 |
Kulla | 12:21 |
Halliste | 12:24 |
Raadi | 12:27 |
Karuküla | 12:28 |
Ülemõisa | 12:29 |
Kaarli | 12:30 |
Pärna | 12:31 |
Õisu | 12:34 |
Õisu Järv | 12:35 |
Variku | 12:36 |
Kaera | 12:38 |
Oru | 12:39 |
Paistu Kool | 12:40 |
Sultsi | 12:41 |
Kahu | 12:43 |
Loodi | 12:44 |
Loodi Oru | 12:46 |
Vabatamme | 12:47 |
Kondi | 12:48 |
Urmi | 12:49 |
Kolmeõue | 12:50 |
Orika | 12:51 |
Jakobsoni Kool | 12:54 |
Männimäe | 12:55 |
Reinu Tee | 12:56 |
Ugala | 12:57 |
Vabaduse Plats | 12:58 |
Viljandi Bussijaam | 13:00 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 371 (Viljandi Bussijaam)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 371 liinil, Viljandi Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Pärnu Bussijaam jaam peatuseni Viljandi Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.