39 - Bussijaam Ajakava
esmaspäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 | Väljumine #4 |
---|---|---|---|---|
Sindi Linnapiir | - | 14:54 | 16:16 | 18:20 |
Sindi Kalmistu | - | 14:55 | 16:17 | 18:21 |
Raekoja | - | 14:56 | 16:18 | 18:22 |
Gümnaasium | - | 14:58 | 16:20 | 18:24 |
Veetorni | 7:31 | - | - | - |
Põhja | 7:32 | 14:59 | 16:21 | 18:25 |
Supluse | 7:33 | 15:00 | 16:21 | 18:25 |
Sillaotsa | 7:34 | 15:01 | 16:21 | 18:25 |
Pulli Tee | 7:35 | 15:02 | 16:23 | 18:27 |
Pulli | 7:36 | 15:03 | 16:24 | 18:28 |
Urge | 7:39 | 15:06 | 16:27 | 18:31 |
Urge Tee | 7:41 | 15:08 | 16:29 | 18:33 |
Sepa | 7:42 | 15:09 | 16:30 | 18:34 |
Otsa | 7:44 | 15:11 | 16:32 | 18:36 |
Jõe | 7:46 | 15:13 | 16:34 | 18:38 |
Tammiste | 7:47 | 15:14 | 16:35 | 18:39 |
Nuka | 7:48 | 15:15 | 16:36 | 18:40 |
Telemast | 7:49 | 15:16 | 16:37 | 18:41 |
Hooldekodu | 7:50 | 15:17 | 16:38 | 18:42 |
Tammiste Tee | 7:51 | 15:18 | 16:39 | 18:43 |
Haigla | 7:54 | 15:21 | 16:42 | 18:46 |
Niidumetsa | 7:55 | 15:22 | 16:43 | 18:47 |
Oja | 7:56 | 15:23 | 16:44 | 18:48 |
Raba | 7:58 | 15:25 | 16:46 | 18:50 |
Piiri | 8:01 | 15:27 | 16:48 | 18:52 |
Tallinna Maantee | 8:03 | 15:29 | 16:50 | 18:54 |
Teater (Pikk Tn) | 8:05 | 15:31 | 16:52 | 18:56 |
Bussijaam | 8:07 | 15:33 | 16:54 | 18:58 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 39 (Bussijaam)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 39 liinil, Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Sindi Linnapiir jaam peatuseni Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.