3J
3J - Paemurru Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 | Väljumine #3 |
---|---|---|---|
Jugla Suvilad | 9:42 | 13:22 | 15:22 |
Vodava | 9:44 | 13:24 | 15:24 |
Peeterristi | 9:45 | 13:25 | 15:25 |
Tõrvajõe | 9:46 | 13:26 | 15:26 |
Naabri | 9:48 | 13:28 | - |
Olgina Suvilad | 9:51 | 13:31 | - |
Naabri | 9:53 | 13:33 | - |
Kaseke Suvilad | 9:56 | 13:36 | - |
Vanaküla | 9:57 | 13:37 | - |
Soldina | - | - | 15:29 |
Nõudepeatus 4 | - | - | 15:31 |
Ivuška Suvilad | - | - | 15:35 |
Nõudepeatus 4 | - | - | 15:36 |
Haava | - | - | 15:36 |
Tulukese | - | - | 15:37 |
Mõisa | - | - | 15:39 |
Lennujaama | 9:58 | 13:38 | - |
Mesilase | - | - | 15:40 |
Sarapuu | - | - | 15:41 |
Olgina Tee | 10:00 | 13:40 | 15:42 |
Tempo | 10:03 | 13:43 | 15:45 |
Tallinna Mnt. 34 | 10:05 | 13:44 | 15:46 |
Kk Geneva | 10:07 | 13:46 | 15:48 |
Energia | 10:08 | 13:48 | 15:50 |
Peetri Plats | 10:10 | 13:50 | 15:52 |
Rugodiv | 10:11 | 13:51 | 15:53 |
Jaam | 10:12 | 13:52 | 15:54 |
Kalda | 10:13 | 13:53 | 15:56 |
Jäähall | 10:16 | 13:55 | 15:59 |
Koorikool | 10:17 | 13:57 | 16:00 |
Uusküla | 10:18 | 13:58 | 16:01 |
Paemurru | 10:20 | 14:00 | 16:03 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 3J (Paemurru)
GoBus AS Bus sõiduplaan 3J liinil, Paemurru, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Jugla Suvilad jaam peatuseni Paemurru jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.