423
423 - Tartu Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Pauluse | 12:42 |
Kaare | 12:44 |
Raja | 12:46 |
Teaduspark | 12:48 |
Lemmatsi | 12:53 |
Näki | 12:55 |
Külitse | 12:57 |
Kose | 12:59 |
Soonurga | 13:00 |
Luige | 13:01 |
Nõgiaru | 13:04 |
Nõgiaru Keskus | 13:05 |
Koobamäe | 13:06 |
Nõo Tee | 13:07 |
Vastse-Nõo | 13:16 |
Observatooriumi | 13:19 |
Tõravere | 13:21 |
Vastse-Nõo | 13:23 |
Meeri Tee | 13:25 |
Nõo | 13:27 |
Meeri Tee | 13:29 |
Alla | 13:31 |
Meeri | 13:32 |
Meeri Pargi | 13:33 |
Tabuli | 13:36 |
Valli | 13:40 |
Kõrtsi | 13:42 |
Keeri | 13:43 |
Nõgiaru Tee | 13:45 |
Solba | 13:47 |
Nõgiaru | 13:50 |
Luige | 13:53 |
Soo | 13:54 |
Kose | 13:55 |
Külitse | 13:57 |
Näki | 13:59 |
Lemmatsi | 14:01 |
Teaduspark | 14:07 |
Raja | 14:10 |
Tartu Bussijaam | 12:40 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 423 (Tartu Bussijaam)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 423 liinil, Tartu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Tartu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.