43
43 - Järve Tee Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Viljandi Bussijaam | 19:00 |
Vabaduse Plats | 19:02 |
Reinu Tee | 19:03 |
Huntaugu | 19:04 |
Jakobsoni Kool | 19:05 |
Orika | 19:07 |
Kolmeõue | 19:09 |
Urmi | 19:10 |
Kondi | 19:11 |
Vabatamme | 19:12 |
Loodi Oru | 19:13 |
Paistu Tee | 19:13 |
Hendrikumõisa | 19:14 |
Põrguoru | 19:15 |
Paistu | 19:18 |
Animäe | 19:20 |
Veskimäe | 19:22 |
Ruusaaugu | 19:24 |
Meltsa | 19:26 |
Kukese | 19:30 |
Pahuvere | 19:32 |
Mõisa | 19:35 |
Kullese | 19:39 |
Kuivati | 19:41 |
Anikatsi | 19:43 |
Jürimatsi | 19:45 |
Kabelimäe | 19:48 |
Kärstna | 19:50 |
Karuli | 19:53 |
Põrga | 19:57 |
Suurekivi | 19:59 |
Järve Tee | 20:02 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 43 (Järve Tee)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 43 liinil, Järve Tee, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Viljandi Bussijaam jaam peatuseni Järve Tee jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.