460
460 - Tartu Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Elva | 11:00 |
Nooruse | 11:01 |
Turuplatsi | 11:03 |
Ujula | 11:04 |
Arbimäe | 11:05 |
Kulbilohu | 11:07 |
Peedumäe | 11:08 |
Vissi | 11:09 |
Vapramäe | 11:11 |
Tõravere | 11:13 |
Vastse-Nõo | 11:15 |
Meeri Tee | 11:18 |
Nõo | 11:21 |
Nõo Kool | 11:22 |
Aiamaa | 11:23 |
Järiste | 11:24 |
Valgeristi | 11:25 |
Soo | 11:26 |
Kose | 11:27 |
Külitse | 11:28 |
Näki | 11:31 |
Lemmatsi | 11:33 |
Saariku | 11:34 |
Teaduspark | 11:37 |
Raja | 11:40 |
Kaare | 11:42 |
Pauluse | 11:45 |
Tartu Bussijaam | 11:50 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 460 (Tartu Bussijaam)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 460 liinil, Tartu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Elva jaam peatuseni Tartu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.