49A
49A - Põlva Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Häätaru | 7:06 |
Kõrista | 7:07 |
Kahja | 7:08 |
Karilatsi | 7:11 |
Talurahvamuuseum | 7:12 |
Alamusti | 7:14 |
Palojärve | 7:18 |
Ihamaru | 7:20 |
Kruusa | 7:23 |
Peraküla | 7:26 |
Vanasaare | 7:28 |
Karaski Põik | 7:30 |
Karaski Tee | 7:33 |
Hilba | 7:35 |
Krootuse Kool | 7:38 |
Krootuse | 7:40 |
Hilba | 7:42 |
Ihamaru | 7:44 |
Aarna | 7:48 |
Metsanurga | 7:50 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 49A (Põlva Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 49A liinil, Põlva Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Krootuse jaam peatuseni Põlva Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.