50 - Valga Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 19:00 |
Kabeli | 19:03 |
Aardla | 19:04 |
Aianduse | 19:05 |
Postimaja | 19:06 |
Ept | 19:12 |
Ülenurme | 19:13 |
Reola | 19:15 |
Uhti | 19:16 |
Lepiku | 19:17 |
Tatra | 19:19 |
Keraamika | 19:20 |
Ülase | 19:22 |
Keskküla | 19:24 |
Kiisa | 19:25 |
Rõika | 19:26 |
Savi | 19:27 |
Pangodi | 19:29 |
Pikksaare | 19:30 |
Kodijärve | 19:32 |
Makita | 19:35 |
Ristimäe | 19:38 |
Nõuni | 19:39 |
Kintsli | 19:41 |
Raiga | 19:42 |
Kastolatsi | 19:43 |
Majasoo | 19:45 |
Alajaama | 19:46 |
Otepää | 19:50 |
Aedlinna | 19:52 |
Pühajärve | 19:53 |
Sõjatamme | 19:54 |
Annimatsi | 19:55 |
Ristipealse | 19:56 |
Raasiku | 19:57 |
Sihva | 19:59 |
Voki | 20:00 |
Matu | 20:02 |
Märdi | 20:03 |
Aanike | 20:05 |
Karja | 20:07 |
Restu | 20:09 |
Vääna | 20:11 |
Sangaste | 20:13 |
Lemmiku | 20:14 |
Lossiküla | 20:16 |
Kuiksilla | 20:18 |
Antsla Teerist | 20:19 |
Laatre | 20:20 |
Rampe | 20:22 |
Tsirguliina | 20:25 |
Tõlliste | 20:27 |
Sooru | 20:30 |
Laane | 20:31 |
Allee | 20:33 |
Paju | 20:34 |
Kelli | 20:36 |
Tartu | 20:38 |
Foori | 20:41 |
Valga Bussijaam | 20:45 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 50 (Valga Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 50 liinil, Valga Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Valga Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 50 sõiduplaani sihtkohast Tartu Bussijaam sihtkohta Valga Bussijaam kord päevas südaööl.