55G - Kõpu Ajakava
laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Uku | 6:50 |
Vabaduse Plats | 6:51 |
Kantreküla | 6:52 |
Saeveski | 6:53 |
Maiste | 6:54 |
Kapsi | 6:55 |
Talli | 6:56 |
Pinska | 6:57 |
Päri | 6:58 |
Lennuvälja | 6:59 |
Raudna Järv | 7:01 |
Rihkama | 7:03 |
Kuuse | 7:04 |
Puiatu | 7:05 |
Puiatu Majad | 7:05 |
Puiatu Tee | 7:06 |
Tamme | 7:08 |
Kuusevälja | 7:09 |
Sonni | 7:11 |
Kõssa | 7:13 |
Surnuaia | 7:14 |
Kõpu | 7:15 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 55G (Kõpu)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 55G liinil, Kõpu, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Uku jaam peatuseni Kõpu jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.