59C
59C - Pilistvere Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Viljandi Bussijaam | 13:20 |
Tallinna | 13:21 |
Laboratooriumi | 13:22 |
Haigla | 13:25 |
Jämejala | 13:27 |
Aindu | 13:29 |
Ristmiku | 13:31 |
Kile | 13:33 |
Võistre | 13:35 |
Maala | 13:37 |
Auksi | 13:39 |
Võhmaküla | 13:41 |
Mudiste | 13:43 |
Risti | 13:45 |
Pelda | 13:46 |
Koosu | 13:48 |
Olustvere | 13:49 |
Papiorg | 13:50 |
Paala Kool | 13:51 |
Navesti | 13:53 |
Lepiku | 13:54 |
Jälevere Tee | 13:55 |
Võhmassaare | 13:57 |
Võhma | 14:00 |
Võhma Jaam | 14:01 |
Võhma Rist | 14:02 |
Soomevere | 14:05 |
Koksvere | 14:07 |
Uduallika | 14:09 |
Arussaare | 14:11 |
Kirivere Kool | 14:13 |
Kõo | 14:14 |
Kõo | 14:14 |
Kõo Tee | 14:17 |
Pilistvere Hooldekodu | 14:19 |
Pilistvere | 14:21 |
pühapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Viljandi Bussijaam | 13:25 |
Tallinna | 13:26 |
Laboratooriumi | 13:27 |
Aindu | 13:29 |
Ristmiku | 13:31 |
Kile | 13:33 |
Võistre | 13:35 |
Maala | 13:37 |
Auksi | 13:39 |
Võhmaküla | 13:41 |
Mudiste | 13:43 |
Risti | 13:45 |
Pelda | 13:46 |
Koosu | 13:48 |
Olustvere | 13:49 |
Papiorg | 13:50 |
Paala Kool | 13:51 |
Navesti | 13:53 |
Lepiku | 13:54 |
Jälevere Tee | 13:55 |
Võhmassaare | 13:57 |
Võhma | 14:00 |
Võhma Jaam | 14:01 |
Võhma Rist | 14:02 |
Soomevere | 14:05 |
Koksvere | 14:07 |
Uduallika | 14:09 |
Arussaare | 14:11 |
Kirivere Kool | 14:13 |
Kõo | 14:14 |
Kõo | 14:14 |
Kõo Tee | 14:17 |
Pilistvere Hooldekodu | 14:19 |
Pilistvere | 14:21 |
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan - 59C (Pilistvere)
Atko Bussiliinid AS Bus sõiduplaan 59C liinil, Pilistvere, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Viljandi Bussijaam jaam peatuseni Pilistvere jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Atko Bussiliinid AS graafiku abil.