6291
6291 - Tuuletorni Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Kärdla Bussijaam | 15:05 |
Kärdla Keskväljak | 15:07 |
Alato | 15:09 |
Prähla | 15:10 |
Tubala | 15:12 |
Kalmu | 15:14 |
Nõmba | 15:16 |
Tammela Teerist | 15:17 |
Allika | 15:23 |
Moka | 15:33 |
Mäeltse | 15:35 |
Ristivälja | 15:37 |
Ristivälja Tee | 15:38 |
Allika | 15:40 |
Villemi | 15:41 |
Kaasiku | 15:43 |
Vaemla | 15:45 |
Niidi | 15:46 |
Jõeküla | 15:48 |
Õunaku | 15:50 |
Kalginiit | 15:52 |
Suuremõisa | 16:17 |
Kalginiit | 16:19 |
Õunaku | 16:21 |
Jõeküla | 16:22 |
Niidi | 16:24 |
Vaemla | 16:25 |
Käina Kool | 15:27 |
Käina | 15:29 |
Tuuletorni | 15:31 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 6291 (Tuuletorni)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 6291 liinil, Tuuletorni, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kärdla Bussijaam jaam peatuseni Tuuletorni jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.