64
64 - Pärnu Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Kiraste | 7:30 | - |
Jaanimardi | 7:33 | - |
Tõhela Rahvamaja | 7:35 | - |
Tõhela | 7:36 | - |
Köössa | 7:38 | - |
Savitoa | 7:39 | - |
Laagitsa | 7:41 | - |
Laagna | 7:43 | - |
Lepaspää | 7:45 | - |
Ermistu | 7:48 | - |
Metsniku | 7:50 | - |
Tõstamaa Kool | 7:52 | - |
Tõstamaa | 8:00 | 19:30 |
Tõstamaa Kool | 8:02 | 19:32 |
Metsniku | 8:04 | 19:34 |
Ermistu | 8:06 | 19:36 |
Lepaspää | 8:08 | 19:38 |
Harjase | 8:10 | 19:40 |
Alu Tee | 8:11 | 19:41 |
Soomra | 8:14 | 19:44 |
Roogoja | 8:15 | 19:45 |
Kivimäe | 8:18 | 19:47 |
Sanga-Tõnise | 8:19 | 19:48 |
Kaelepa | 8:21 | 19:49 |
Eassalu | 8:24 | 19:52 |
Kihlepa | 8:28 | 19:55 |
Kihlepa Tee | 8:31 | 19:58 |
Põldeotsa | 8:33 | 20:00 |
Uruste | 8:34 | 20:01 |
Audru Kool | 8:36 | 20:03 |
Rebasefarm | 8:37 | 20:04 |
Kaske | 8:38 | 20:05 |
Audru | 8:40 | 20:07 |
Audru Viadukti | 8:41 | 20:08 |
Lõvi | 8:42 | 20:09 |
Valgeranna Tee | 8:43 | 20:10 |
Papsaare | 8:44 | 20:11 |
Ringraja | 8:45 | 20:12 |
Salme | 8:47 | 20:14 |
Vana-Pärnu | 8:48 | 20:15 |
Tallinna Maantee | 8:50 | 20:17 |
Pärnu Bussijaam | 8:54 | 20:21 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 64 (Pärnu Bussijaam)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 64 liinil, Pärnu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kiraste jaam peatuseni Pärnu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.