6533
6533 - Kärdla Bussijaam Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Kõpu | 18:35 |
Märjakaasiku | 18:39 |
Pärnaku | 18:40 |
Viita | 18:42 |
Puski Tee | 18:44 |
Villamaa | 18:46 |
Luidja | 18:48 |
Rooli | 18:50 |
Paope | 18:51 |
Jõeranna | 18:53 |
Viskoosa | 18:57 |
Kõrgessaare | 18:59 |
Särglepa | 19:01 |
Lauka | 19:02 |
Särglepa | 19:03 |
Kõrgessaare | 19:05 |
Pihlamägi | 19:06 |
Rootsi | 19:07 |
Reigi | 19:08 |
Posti | 19:10 |
Kidaste | 19:12 |
Malvaste Tee | 19:13 |
Risti | 19:15 |
Kroogi | 19:17 |
Aia | 19:19 |
Kärdla Keskväljak | 19:21 |
Kärdla Bussijaam | 19:22 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 6533 (Kärdla Bussijaam)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 6533 liinil, Kärdla Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kõpu jaam peatuseni Kärdla Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.