701
701 - Pala Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 11:30 |
Peetri | 11:34 |
Mõisavärava | 11:39 |
Sopaku | 11:42 |
Härma | 11:44 |
Aovere | 11:46 |
Lubjaveski | 11:47 |
Väägvere | 11:49 |
Preedi | 11:51 |
Kauda | 11:52 |
Kiriku | 11:54 |
Vara | 11:57 |
Konnamõisa | 11:59 |
Matjama | 12:01 |
Teini | 12:02 |
Sookalduse | 12:03 |
Meoma | 12:05 |
Johansoni | 12:06 |
Koosa | 12:09 |
Kogre | 12:13 |
Koosalaane | 12:14 |
Vanaussaia | 12:16 |
Kõnnu | 12:17 |
Põldmäe | 12:19 |
Varnja | 12:21 |
Arstipunkt | 12:23 |
Uus-Kasepää | 12:25 |
Kasepää | 12:26 |
Sofia | 12:27 |
Peipsiääre | 12:28 |
Kolkja | 12:29 |
Savimetsa | 12:30 |
Lahe | 12:32 |
Riidmaa | 12:34 |
Lahepera | 12:36 |
Alatskivi Kool | 12:38 |
Alatskivi | 12:40 |
Kalevipoja Säng | 12:43 |
Tõruvere | 12:47 |
Kokora | 12:49 |
Mäike | 12:50 |
Nõva | 12:53 |
Nõva Tee | 12:57 |
Pala | 13:00 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 701 (Pala)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 701 liinil, Pala, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Pala jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.