Liin 732
Tallinna Bussijaam
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 732 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
732 buss (Tallinna Bussijaam) omab 23 peatust väljub peatusest Haapsalu Bussijaam ja lõpp-peatuseks on Tallinna Bussijaam.
732 buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
20:50. Sellel nädalal töötab päevadel iga päev.
Vali altpoolt mistahes 732 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Tallinna Bussijaam (23 peatust)
Haapsalu Bussijaam
Niine
Vahtra Rist
Uuemõisa
Rannaküla
Laikmaa Tee
Taebla Tee
Taebla
Priguldi
Võntküla
Palivere Mõis
Palivere
Risti
Rehemäe
Ellamaa
Turba
Riisipere
Laitse Tee
Allikmäe
Harutee
Vana-Pääsküla
Järve
Tallinna Bussijaam
732 KKK
Millal alustab 732 buss sõitmist?
Teenused liinil 732 buss algavad 20:50 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev.
Millal lõpetab 732 buss sõitmise?
Teenused liinil 732 buss peatuvad 20:50 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 732 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Tallinna Bussijaam buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Tallinna Bussijaam buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas minu lähedal on 732 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 732 buss peatus.
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 732 (alates Haapsalu Bussijaam), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 732 (Tallinna Bussijaam) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
732 liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 732 (Tallinna Bussijaam) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
732 (MK Reis-X Osaühing)
Liini 732 buss esimeseks peatuseks on Haapsalu Bussijaam ja viimaseks on Tallinna Bussijaam. 732 (Tallinna Bussijaam) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 732 omab 23 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 101 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 732 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 732 buss jaoks.
Liini 732 reaalajas ühissõiduki buss jälgimine
Jälgi liini 732 (Tallinna Bussijaam) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 732 buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või tramm, käru, raudtee, buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 732 liini Eesti kohta
732 - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 348 - Pärnu - Paide - Rakvere/ Sõiduplaan
- 92 - Kiviõli - Purtse kindlus - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 22 - Haapsalu - Risti - Kuijõe OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 26 - Haapsalu - Palivere - Risti - Ellamaa OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 366 - Tallinn - Rakvere/ Sõiduplaan
- 34 - Linnamäe - Herjava - Uuemõisa - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 95B - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme - Rääsa - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 383 - Rakvere - Jõgeva - Tartu/ Sõiduplaan
- 23A - Haapsalu - Ridala - Kesu - Martna/ Sõiduplaan
- 95 - Soonurme - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 95C - Kiviõli - Irvala - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme/ Sõiduplaan
- 23 - Haapsalu - Võnnu - Martna/ Sõiduplaan
- 90 - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 1A - Haapsalu bussijaam - Rohuküla sadam TASULINE NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 3 - Lihula maantee - Männiku tee - Kastani - Holmi/ Sõiduplaan
- 93 - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Viru vangla/ Sõiduplaan
- 153 - Haapsalu - Risti - Märjamaa - Rapla - Türi - Paide - Tartu/ Sõiduplaan
- 2A - Herjava - Uuemõisa - Holmi/ Sõiduplaan
- 16 - Haapsalu - Martna - Palivere/ Sõiduplaan