803
803 - Kallaste Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 16:20 |
Silla I | 16:23 |
Sõpruse Puiestee | 16:27 |
Rahumäe | 16:30 |
Aiandi Tee | 16:33 |
Lohkva | 16:34 |
Jalaka | 16:35 |
Põvvatu | 16:36 |
Peruoja | 16:38 |
Oja | 16:40 |
Reinu | 16:41 |
Joora | 16:43 |
Pilka | 16:45 |
Aravuste | 16:47 |
Rätsepa | 16:48 |
Vesneri | 16:49 |
Kilgi Tee | 16:51 |
Lubjaveski | 16:53 |
Väägvere | 16:55 |
Preedi | 16:57 |
Kauda | 16:58 |
Kiriku | 17:00 |
Vara | 17:02 |
Konnamõisa | 17:04 |
Matjama | 17:06 |
Teini | 17:07 |
Sookalduse | 17:08 |
Meoma | 17:10 |
Johansoni | 17:11 |
Koosa | 17:13 |
Kogre | 17:15 |
Koosalaane | 17:16 |
Vanaussaia | 17:18 |
Kõnnu | 17:19 |
Põldmäe | 17:21 |
Varnja | 17:23 |
Arstipunkt | 17:24 |
Uus-Kasepää | 17:26 |
Kasepää | 17:27 |
Sofia | 17:28 |
Peipsiääre | 17:29 |
Kolkja | 17:30 |
Savimetsa | 17:31 |
Lahe | 17:33 |
Riidmaa | 17:34 |
Lahepera | 17:36 |
Alatskivi Kool | 17:40 |
Mäekalda | 17:42 |
Kõdesi | 17:43 |
Alasoo | 17:44 |
Pusi | 17:46 |
Haapsipea | 17:48 |
Kallaste | 17:50 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 803 (Kallaste)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 803 liinil, Kallaste, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Kallaste jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.