837
837 - Mehikoorma Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 20:10 |
Silla I | 20:12 |
Sõpruse Puiestee | 20:16 |
Rahumäe | 20:18 |
Aiandi Tee | 20:20 |
Lohkva | 20:21 |
Lao | 20:22 |
Puupilli | 20:23 |
Akvarelli | 20:24 |
Veibri | 20:25 |
Haaslava Tee | 20:26 |
Kabina | 20:27 |
Kabina Tee | 20:29 |
Luunja Kool | 20:30 |
Keldri | 20:31 |
Luunja | 20:32 |
Vana-Kastre | 20:33 |
Teelahkme | 20:34 |
Kaagvere | 20:36 |
Vooru | 20:38 |
Kunimäe | 20:39 |
Kisla | 20:40 |
Miku | 20:42 |
Melliste | 20:44 |
Sasi | 20:46 |
Poka | 20:48 |
Hammaste | 20:50 |
Kurista Mõis | 20:51 |
Issaku | 20:54 |
Võnnu | 20:56 |
Terikeste | 20:59 |
Uus-Lääniste | 21:00 |
Lääniste | 21:01 |
Tulba | 21:03 |
Karja | 21:04 |
Rohu | 21:05 |
Turna | 21:06 |
Uus-Kastmekoja | 21:07 |
Kastmekoja | 21:08 |
Rasina | 21:10 |
Sikapalu | 21:12 |
Sikakurmu | 21:13 |
Rõka | 21:15 |
Järvselja | 21:18 |
Rõka | 21:21 |
Sikakurmu | 21:23 |
Uulika | 21:25 |
Kliimaski | 21:26 |
Aravu | 21:28 |
Konsamäe | 21:30 |
Veski | 21:32 |
Latika | 21:33 |
Mehikoorma | 21:35 |
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan - 837 (Mehikoorma)
Mulgi Reisid AS Bus sõiduplaan 837 liinil, Mehikoorma, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Mehikoorma jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Mulgi Reisid AS graafiku abil.