83C - Võru Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni reede Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Koidula | 14:20 |
Koidula Jaam | 14:21 |
Kolodavitsa | 14:24 |
Piusa | 14:29 |
Luuska | 14:31 |
Kliima | 14:33 |
Korgõmõisa | 14:34 |
Orava | 14:37 |
Orava Kool | 14:40 |
Siimsilla | 14:43 |
Kauri | 14:48 |
Ala-Hanikase | 14:50 |
Hanikase | 14:52 |
Oro | 14:55 |
Urgardi | 14:59 |
Lepassaare | 15:03 |
Jantra Tee | 15:05 |
Otsa | 15:09 |
Liivamäe | 15:11 |
Lasva | 15:15 |
Lasva Kauplus | 15:17 |
Pässa | 15:18 |
Voki-Tamme | 15:20 |
Kääpa Kool | 15:23 |
Puusepa | 15:26 |
Mustjärve | 15:28 |
Nöörimaa | 15:29 |
Paju | 15:31 |
Kesklinn | 15:32 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 83C (Võru Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 83C liinil, Võru Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Koidula jaam peatuseni Võru Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.