86 - Narva Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Jõhvi Bussijaam | 17:30 |
Järle | 17:32 |
Soo | 17:33 |
Männi | 17:34 |
Järve | 17:35 |
Kõrve | 17:37 |
Oru Rist | 17:40 |
Voka Rist | 17:41 |
Voka | 17:45 |
Luhamäe | 17:47 |
Konju | 17:48 |
Maie | 17:49 |
Vaivina | 17:50 |
Päite | 17:50 |
Gaasitrass | 17:51 |
Türsamäe | 17:52 |
Haigla | 17:53 |
Kultuurimaja | 17:56 |
Sõpruse | 18:00 |
Kooli | 18:02 |
Perjatsi | 18:03 |
Sinimäe | 18:06 |
Udria Rist | 18:08 |
Veski | 18:09 |
Hiiemetsa | 18:10 |
Laagna | 18:12 |
Puhkova | 18:13 |
Vodava | 18:14 |
Peeterristi | 18:15 |
Tõrvajõe | 18:16 |
Vanaküla | 18:17 |
Lennujaama | 18:18 |
Olgina Tee | 18:19 |
Tempo | 18:22 |
Tallinna Mnt. 34 | 18:24 |
Kk Geneva | 18:26 |
Energia | 18:27 |
Peetri Plats | 18:29 |
Narva | 18:35 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 86 (Narva)
GoBus AS Bus sõiduplaan 86 liinil, Narva, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Jõhvi Bussijaam jaam peatuseni Narva jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 86 sõiduplaani sihtkohast Jõhvi Bussijaam sihtkohta Narva kord päevas südaööl.