87A
87A - Värska Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Värska Kool | 14:02 |
Seto Talumuuseum | 14:04 |
Verhulitsa | 14:06 |
Lutepää | 14:10 |
Sesniki | 14:13 |
Korela Tee | 14:14 |
Kundruse | 14:16 |
Ulitina | 14:17 |
Saabolda | 14:18 |
Saatse | 14:21 |
Perdaku | 14:30 |
Saatse | 14:35 |
Saabolda | 14:37 |
Ulitina | 14:38 |
Kundruse | 14:39 |
Korela Tee | 14:41 |
Sesniki | 14:42 |
Lutepää | 14:45 |
Verhulitsa | 14:49 |
Seto Talumuuseum | 14:50 |
Värska Kool | 14:52 |
Värska | 14:00 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 87A (Värska)
GoBus AS Bus sõiduplaan 87A liinil, Värska, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Värska jaam peatuseni Värska jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.