8B
8B - Priipalu Ajakava
reede Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Meriloo Tee | 6:55 |
Priipalu | 6:57 |
Liive | 7:02 |
Masti | 7:05 |
Seedri | 7:08 |
Lota | 7:09 |
Antsi | 7:13 |
Saksamatsi | 7:15 |
Õruste | 7:18 |
Kiilatsi | 7:20 |
Uniküla | 7:23 |
Kiilatsi | 7:25 |
Õruste | 7:27 |
Mõneku | 7:29 |
Tsirguliina | 7:35 |
Tõlliste | 7:37 |
Sooru Keskus | 7:42 |
Sooru | 7:43 |
Tõlliste | 7:46 |
Tsirguliina | 7:48 |
Tsirguliina Kool | 7:50 |
Mõneku | 7:53 |
Õruste | 7:56 |
Saksamatsi | 7:58 |
Kikka | 8:00 |
Killinge | 8:02 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 8B (Priipalu)
GoBus AS Bus sõiduplaan 8B liinil, Priipalu, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Meriloo Tee jaam peatuseni Priipalu jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.