9
9 - Kohila Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Rapla Raudteejaam | 9:38 | - |
Rapla Jaam | 9:39 | - |
Telliskivi | 9:40 | - |
Vesiroosi | 9:41 | - |
Välja | 9:42 | - |
Mahlamäe | 9:43 | 13:25 |
Kesklinna | 9:45 | 13:27 |
Rapla Bussijaam | 9:47 | 13:30 |
Mäe | 9:51 | 13:34 |
Alu | 9:52 | 13:35 |
Sikeldi Meierei | 9:55 | 13:38 |
Vahemetsa | 9:58 | 13:41 |
Otsa | 9:59 | 13:42 |
Kodila Tee | 10:01 | 13:44 |
Kodila | 10:04 | 13:47 |
Raka | 10:07 | 13:50 |
Muti | 10:08 | 13:51 |
Kelba Tee | 10:10 | 13:53 |
Väikeküla | 10:13 | 13:56 |
Rabivere | 10:15 | 13:58 |
Karuma | - | 14:00 |
Rehe | 10:19 | - |
Adila | 10:21 | - |
Keskuse | 10:23 | - |
Pihali | 10:24 | - |
Põikma | - | 14:03 |
Sõeru | 10:26 | - |
Kongo | 10:28 | - |
Kirikumäe | 10:28 | - |
Hageri | 10:37 | 14:12 |
Hageri Kalmistu | 10:32 | 14:07 |
Sutlema | 10:34 | 14:09 |
Hageri Kalmistu | 10:36 | 14:11 |
Hageri Rahvamaja | 10:38 | 14:13 |
Hageri Küla | 10:40 | 14:15 |
Päevati | 10:42 | 14:17 |
Masti | 10:43 | 14:18 |
Kohila Raudteejaam | 10:45 | 14:20 |
Vabaduse | 10:46 | 14:21 |
Kohila | 10:48 | 14:23 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 9 (Kohila)
GoBus AS Bus sõiduplaan 9 liinil, Kohila, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Rapla Raudteejaam jaam peatuseni Kohila jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 9 sõiduplaani sihtkohast Rapla sihtkohta Kohila kord päevas südaööl.