90B
90B - Püssi Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Jõhvi Bussijaam | 17:15 | 20:30 |
Postkontor | 17:19 | 20:32 |
Rahu | 17:20 | 20:33 |
Jõhvi Kalmistu | 17:21 | 20:34 |
Lydia Koidula | 17:28 | 20:40 |
Virumaa Kolledž | 17:29 | 20:41 |
Keskallee | 17:30 | 20:42 |
Apteek | 17:32 | 20:43 |
Saka Tee | 17:36 | 20:47 |
Alu | 17:38 | 20:49 |
Aa | 17:39 | 20:50 |
Aia | 17:40 | 20:51 |
Voorepera | 17:41 | 20:52 |
Moldova | 17:42 | 20:52 |
Varja | 17:43 | 20:53 |
Kiviõli Teerist | - | 20:55 |
Kiviõli Teerist | 17:44 | - |
Kalmeistri | - | 20:56 |
Liiva | 17:46 | - |
Mustmätta | - | 20:57 |
Purtse Pood | 17:47 | - |
Matka | 17:51 | - |
Lüganuse Tagaküla | 17:52 | - |
Lüganuse | 18:02 | 21:05 |
Keskuse | 18:10 | 21:11 |
Raudtee | 18:12 | - |
Uus | 18:13 | - |
Pargi | 18:14 | - |
Karja | 18:15 | - |
Püssi | 18:40 | 21:25 |
Lüganuse | 18:35 | 21:21 |
Männiku | 18:04 | 21:07 |
Erra-Liiva | 18:05 | 21:08 |
Staadioni | 18:06 | 21:09 |
Soo | 18:07 | 21:10 |
Kunstikooli | 18:11 | 21:12 |
Kiviõli Jaam | - | 21:15 |
Irvala | 18:17 | - |
Küttejõu Rist | 18:18 | - |
Graniidi | 18:19 | - |
Vana-Sillaotsa | 18:19 | - |
Maidla | 18:20 | - |
Savala | 18:23 | - |
Maidla | 18:25 | - |
Maidla Tee | 18:28 | - |
Kunstikooli | 18:29 | 21:15 |
Keskuse | 18:30 | 21:16 |
Kiviõli | 18:31 | 21:17 |
Staadioni | 18:32 | 21:18 |
Erra-Liiva | 18:33 | 21:19 |
Männiku | 18:34 | 21:20 |
pühapäev, kolmapäev ja laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Jõhvi Bussijaam | 20:30 |
Postkontor | 20:32 |
Rahu | 20:33 |
Jõhvi Kalmistu | 20:34 |
Lydia Koidula | 20:40 |
Virumaa Kolledž | 20:41 |
Keskallee | 20:42 |
Apteek | 20:43 |
Saka Tee | 20:47 |
Alu | 20:49 |
Aa | 20:50 |
Aia | 20:51 |
Voorepera | 20:52 |
Moldova | 20:52 |
Varja | 20:53 |
Kiviõli Teerist | 20:55 |
Kalmeistri | 20:56 |
Mustmätta | 20:57 |
Lüganuse | 21:05 |
Keskuse | 21:11 |
Püssi | 21:25 |
Lüganuse | 21:21 |
Männiku | 21:07 |
Erra-Liiva | 21:08 |
Staadioni | 21:09 |
Soo | 21:10 |
Kunstikooli | 21:12 |
Kiviõli Jaam | 21:15 |
Kunstikooli | 21:15 |
Keskuse | 21:16 |
Kiviõli | 21:17 |
Staadioni | 21:18 |
Erra-Liiva | 21:19 |
Männiku | 21:20 |
MK Reis-X Osaühing Bus sõiduplaan - 90B (Püssi)
MK Reis-X Osaühing Bus sõiduplaan 90B liinil, Püssi, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Jõhvi Bussijaam jaam peatuseni Männiku jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase MK Reis-X Osaühing graafiku abil.