91-3
91-3 - Pärnu Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Vändra | 8:30 |
Allikõnnu | 8:31 |
Söörike | 8:33 |
Vaki | 8:35 |
Massu | 8:36 |
Aluste | 8:38 |
Ünnaste | 8:41 |
Sikana | 8:44 |
Soone | 8:46 |
Mannare | 8:48 |
Tootsi Raudteejaam | 8:51 |
Metsa | 8:52 |
Tootsi | 8:55 |
Metsa | 8:58 |
Tootsi Raudteejaam | 8:59 |
Mannare | 9:03 |
Muti | 9:05 |
Selja | 9:08 |
Nuudi | 9:10 |
Tori | 9:16 |
Tori Kool | 9:18 |
Randivälja | 9:20 |
Henriku | 9:21 |
Taali | 9:22 |
Urumarja | 9:24 |
Kurina | 9:27 |
Kõrsa | 9:29 |
Sindi | 9:31 |
Paikuse Alev | 9:35 |
Kiviaja | 9:37 |
Raeküla | 9:40 |
Papiniidu | 9:43 |
Tammsaare | 9:45 |
Pärnu Bussijaam | 9:48 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 91-3 (Pärnu Bussijaam)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 91-3 liinil, Pärnu Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Vändra jaam peatuseni Pärnu Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.