93
93 - Tootsi Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Pärnu Bussijaam | 12:10 |
Tammsaare | 12:14 |
Papiniidu | 12:17 |
Raeküla | 12:20 |
Reiu Mets | 12:22 |
Kiviaja | 12:24 |
Paikuse Alev | 12:26 |
Sindi | 12:31 |
Soo | 12:32 |
Kõrsa | 12:33 |
Kurina | 12:35 |
Urumarja | 12:38 |
Taali | 12:41 |
Henriku | 12:43 |
Randivälja | 12:45 |
Tori Kool | 12:47 |
Tori | 12:49 |
Nuudi | 12:53 |
Selja | 12:55 |
Muti | 12:58 |
Mannare | 13:00 |
Piistaoja | 13:05 |
Mannare | 13:10 |
Tootsi Raudteejaam | 13:14 |
Metsa | 13:16 |
Tootsi | 13:18 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 93 (Tootsi)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 93 liinil, Tootsi, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Pärnu Bussijaam jaam peatuseni Tootsi jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.