94A - Saatse Muuseum Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Põlva Bussijaam | 8:55 |
Kooli | 8:56 |
Põlva Keskus | 8:57 |
Lina | 8:59 |
Selvehall | 9:01 |
Jaama | 9:03 |
Põlva Raudteejaam | 9:04 |
Himmaste | 9:09 |
Adiste | 9:12 |
Miiaste | 9:14 |
Kivi | 9:15 |
Kauksi | 9:16 |
Järve | 9:18 |
Kanassaare | 9:21 |
Võuküla | 9:24 |
Ruusa | 9:26 |
Võuküla | 9:28 |
Härghanna | 9:30 |
Vana-Leevaku | 9:31 |
Leevaku Keskus | 9:32 |
Leevaku | 9:33 |
Toolamaa | 9:35 |
Jaamamõisa | 9:40 |
Tartu Maantee | 9:41 |
Räpina Bussijaam | 9:45 |
Halduskeskus | 9:48 |
Liivamäe | 9:52 |
Ristipalo | 9:53 |
Võõpsu | 9:56 |
Töökoja | 9:58 |
Varesmäe | 10:00 |
Laossina | 10:03 |
Tirbi | 10:05 |
Mikitamäe | 10:08 |
Tibu | 10:10 |
Karisilla | 10:11 |
Tonja | 10:13 |
Lobotka | 10:15 |
Väike-Rõsna | 10:23 |
Värska Veekeskus | 10:24 |
Värska Sanatoorium | 10:27 |
Väike-Rõsna | 10:28 |
Värska | 10:35 |
Värska Kool | 10:36 |
Seto Talumuuseum | 10:38 |
Verhulitsa | 10:39 |
Lutepää | 10:43 |
Sesniki | 10:46 |
Korela Tee | 10:47 |
Kundruse | 10:49 |
Ulitina | 10:50 |
Saabolda | 10:51 |
Saatse | 10:53 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 94A (Saatse Muuseum)
GoBus AS Bus sõiduplaan 94A liinil, Saatse Muuseum, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Põlva Bussijaam jaam peatuseni Saatse Muuseum jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 94A sõiduplaani sihtkohast Põlva Bussijaam sihtkohta Saatse Muuseum kord päevas südaööl.