98 - Vändra Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Allikõnnu | 5:56 |
Söörike | 5:58 |
Vaki | 6:00 |
Massu | 6:01 |
Aluste | 6:03 |
Ünnaste | 6:05 |
Sikana | 6:07 |
Soone | 6:09 |
Mannare | 6:11 |
Tootsi Raudteejaam | 6:14 |
Metsa | 6:15 |
Tootsi | 6:24 |
Metsa | 6:26 |
Tootsi Raudteejaam | 6:28 |
Piistaoja | 6:34 |
Mannare | 6:38 |
Muti | 6:40 |
Selja | 6:42 |
Nuudi | 6:45 |
Tori | 6:50 |
Aru | 6:54 |
Levi | 6:56 |
Riisa Tee | 6:58 |
Jõesuu | 6:59 |
Aesoo Tee | 7:01 |
Viira Kool | 7:02 |
Tohera | 7:04 |
Viira Kool | 7:06 |
Aesoo Tee | 7:07 |
Tahkuse | 7:11 |
Jõekase | 7:13 |
Kavasoo | 7:15 |
Rahnoja | 7:18 |
Jenseni | 7:20 |
Asinoja | 7:21 |
Vihtra | 7:24 |
Püti | 7:26 |
Pendre | 7:28 |
Teeääre | 7:29 |
Keraamika | 7:30 |
Vihtra Tee | 7:32 |
Kooli | 7:34 |
Vändra | 7:42 |
Juurikaru | 7:48 |
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan - 98 (Vändra)
SEBE Aktsiaselts Bus sõiduplaan 98 liinil, Vändra, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Vändra jaam peatuseni Vändra jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase SEBE Aktsiaselts graafiku abil.