99H - Põlva Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Tartu Bussijaam | 19:40 |
Pauluse | 19:43 |
Kaare | 19:45 |
Raja | 19:47 |
Riia Ring | 19:48 |
Ept | 19:53 |
Ülenurme | 19:54 |
Reola | 19:56 |
Põdra | 19:57 |
Teemeistri | 19:58 |
Reola Gaas | 20:01 |
Kuuste | 20:03 |
Rebase | 20:04 |
Sirvaku | 20:06 |
Maidla | 20:08 |
Liiva | 20:11 |
Marga | 20:13 |
Tsopi | 20:14 |
Vastse-Kuuste | 20:18 |
Vastse-Kuuste Kool | 20:19 |
Risti | 20:21 |
Valgemetsa Tee | 20:22 |
Koorvere | 20:24 |
Sepa | 20:25 |
Kiidjärve Raudteejaam | 20:27 |
Männiku | 20:28 |
Kiidjärve Park | 20:29 |
Maarja Küla | 20:31 |
Saesaare | 20:32 |
Taevaskoja | 20:35 |
Taevaskoja Tee | 20:37 |
Puntarumäe | 20:39 |
Mammaste | 20:41 |
Ringtee | 20:42 |
Põlva Bussijaam | 20:45 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - 99H (Põlva Bussijaam)
GoBus AS Bus sõiduplaan 99H liinil, Põlva Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Tartu Bussijaam jaam peatuseni Põlva Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame 99H sõiduplaani sihtkohast Tartu Bussijaam sihtkohta Põlva Bussijaam kord päevas südaööl.