J12
J12 - Kuusalu Kool Ajakava
reede Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Neeme | 13:15 |
Okka | 13:16 |
Kadastiku | 13:17 |
Ihasalu | 13:17 |
Rootsikari | 13:18 |
Pansionaat | 13:19 |
Ihasalu Tee | 13:20 |
Punakivi | 13:22 |
Metstoa | 13:25 |
Jõesuu | 13:26 |
Jägala-Joa | 13:29 |
Metsaveere | 13:30 |
Neeme Tee | 13:30 |
Koeralooga | 13:32 |
Koogi Kauplus | 13:34 |
Jõelähtme Vallamaja | 13:35 |
Rahvamaja | 13:36 |
Männisalu | 13:37 |
Männisalu | 13:37 |
Jõelähtme | 13:40 |
Koogi | 13:41 |
Jägala Jõgi | 13:43 |
Ruu Mõis | 13:45 |
Kodasoo | 13:48 |
Kodasoo Küla | 13:50 |
Jõe | 13:51 |
Kaberla | 13:54 |
Haavakannu | 13:59 |
Lamme | 14:01 |
Valkla | 14:04 |
Kiiu | 14:07 |
Rihumägi | 14:09 |
Kuusalu Kool | 14:10 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - J12 (Kuusalu Kool)
GoBus AS Bus sõiduplaan J12 liinil, Kuusalu Kool, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Neeme jaam peatuseni Kuusalu Kool jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame J12 sõiduplaani sihtkohast Jõelähtme sihtkohta Kuusalu kord päevas südaööl.