J8 - Neeme Ajakava
esmaspäev kuni neljapäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Loo | 13:15 | - |
Vanasauna Tee | 13:16 | - |
Uuesauna | 13:17 | - |
Saha | 13:19 | - |
Maardu Mõis | 13:21 | - |
Veski | 13:23 | - |
Teeristi | 13:28 | - |
Kostivere | 13:30 | - |
Kostivere Kool | 13:31 | - |
Kostivere | 13:32 | - |
Vandjala | 13:38 | - |
Kostivere Tee | 13:40 | - |
Lõunakarjääri | 13:42 | - |
Ületee | 13:43 | - |
Kostivere Tee | 13:45 | - |
Linnake | 13:46 | - |
Jõelähtme | 13:50 | - |
Okka | - | 15:01 |
Kadastiku | - | 15:02 |
Neeme | 14:42 | 16:44 |
Ihasalu | - | 15:02 |
Ihasalu Tee | - | 15:05 |
Metstoa | - | 15:10 |
Neeme Tee | - | 15:15 |
Männisalu | - | 15:23 |
Koogi | - | 15:26 |
Jägala Jõgi | - | 15:28 |
Saare | - | 15:59 |
Mäe Tee | - | 16:14 |
Uus-Rebala | 13:55 | - |
Ellandvahe | 14:15 | - |
Rohkvahe | 14:07 | - |
Mäealuse Tee | 14:09 | - |
Jõelähtme Kirik | 14:18 | - |
Rootsikari | - | 15:03 |
Rahvamaja | - | 15:21 |
Ruu Mõis | - | 15:30 |
Kodasoo | - | 15:34 |
Kodasoo Küla | - | 15:35 |
Valkla | - | 15:50 |
Kiiu | - | 15:52 |
Rihumägi | - | 15:54 |
Salmistu | - | 16:05 |
Mutionu | - | 16:11 |
Kullamäe | - | 16:12 |
Pärnasalu | - | 16:41 |
Jõesuu | 14:31 | 16:34 |
Metstoa | 14:32 | 16:35 |
Punakivi | 14:35 | 16:38 |
Ihasalu Tee | - | 16:39 |
Jõelähtme Vallamaja | 14:20 | - |
Ristikangru | 14:13 | - |
Punakivi | - | 15:07 |
Jõesuu | - | 15:11 |
Jägala-Joa | - | 15:14 |
Metsaveere | - | 15:15 |
Koeralooga | - | 15:17 |
Koogi Kauplus | - | 15:19 |
Männisalu | 13:47 | 15:23 |
Jõelähtme | 13:49 | 15:25 |
Rebala | 14:01 | - |
Jõelähtme Golfiväljak | 14:13 | - |
Manniva Tee | 14:11 | - |
Pansionaat | - | 15:04 |
Jõe | - | 15:36 |
Kaberla | - | 15:39 |
Allika | - | 15:58 |
Kaberla | - | 15:42 |
Hõbemäe | 14:04 | - |
Koeralooga | 14:24 | - |
Jõelähtme Vallamaja | - | 15:20 |
Lamme | - | 15:47 |
Kuusalu Kool | - | 15:55 |
Põhja Küla | - | 16:01 |
Haapse | - | 16:13 |
Kaberneeme Kauplus | - | 16:16 |
Kaberneeme | - | 16:18 |
Ihita | - | 16:22 |
Kalevi-Liiva | - | 16:23 |
Kääniku | - | 16:25 |
Upsi | - | 16:26 |
Ruu | - | 16:28 |
Mäeveere Tee | 14:13 | - |
Koogi Kauplus | 14:22 | - |
Neeme Tee | 14:25 | 16:29 |
Jägala-Joa | 14:28 | 16:31 |
Pansionaat | 14:36 | - |
Kadastiku | 14:38 | - |
Okka | 14:39 | - |
Haavakannu | - | 15:44 |
Rootsikari | 14:37 | - |
Ihasalu | 14:38 | - |
Valkla Mõis | - | 16:09 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - J8 (Neeme)
GoBus AS Bus sõiduplaan J8 liinil, Neeme, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Loo jaam peatuseni Valkla Mõis jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil. Uuendame J8 sõiduplaani sihtkohast Loo sihtkohta Valkla Mõis kord päevas südaööl.