K18
K18 - Oru Kool Ajakava
esmaspäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Kose Algkool | 10:30 |
Oru Kool | 10:44 |
GoBus AS Bus sõiduplaan - K18 (Oru Kool)
GoBus AS Bus sõiduplaan K18 liinil, Oru Kool, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kose Algkool jaam peatuseni Oru Kool jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase GoBus AS graafiku abil.