P4 - Peetri Kindlus Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Nikolai Kirik | 7:43 | 13:13 |
Kivi Tänav | - | 13:13 |
Raudteejaam | - | 13:14 |
Pentagoni | - | 13:16 |
Leetse | - | 13:18 |
Vanaranna Tee | - | 13:23 |
Väike-Kadri | 7:29 | 13:28 |
Põllküla Jaam | 7:31 | 13:30 |
Kersalu | - | 13:32 |
Aida | - | 13:33 |
Adruvahi | - | 13:34 |
Kirjatuvi | - | 14:05 |
Käesalu | - | 14:33 |
Muuluka | - | 14:36 |
Tõmmiku | - | 14:38 |
Karjaaia | 7:21 | 14:58 |
Treppoja Rist | - | 13:37 |
Kõviste | - | 13:38 |
Klooga Raudteejaam | - | 13:41 |
Klooga Kool | - | 13:42 |
Klooga Pood | - | 13:43 |
Klooga Pood | 7:10 | 13:45 |
Klooga Kool | 7:11 | 13:55 |
Klooga Raudteejaam | 7:13 | 13:57 |
Türnpu Park | 7:15 | 14:54 |
Raudkotka | 7:18 | 14:00 |
Treppoja | - | 14:01 |
Kloogaranna Noortelaager | - | 14:02 |
Laulasmaa Kool | - | 14:08 |
Spordihoone | - | 14:09 |
Lohusalu Tee | - | 14:10 |
Puhkekodu | - | 14:11 |
Heliküla | - | 14:12 |
Pansionaat | - | 14:13 |
Lohusalu | - | 14:14 |
Lohusalu Sadam | - | 14:15 |
Lohusalu | - | 14:17 |
Pansionaat | - | 14:18 |
Heliküla | - | 14:19 |
Puhkekodu | - | 14:20 |
Laulasmaa | - | 14:21 |
Tornimäe | - | 14:22 |
Meremõisa | - | 14:26 |
Kungla | - | 14:27 |
Karjaküla | - | 14:41 |
Karjaküla | - | 14:41 |
Karjaküla Kalmistu | - | 14:45 |
Adruvahi | 7:22 | 15:00 |
Aida | 7:23 | 15:02 |
Peetri Kindlus | 7:44 | 13:10 |
Keila-Joa | - | 14:29 |
Keila-Joa Mõis | - | 14:31 |
Uuetoa | - | 14:39 |
Metsa-Uuetoa | - | 14:43 |
Uuetoa | - | 14:43 |
Benita Kodu | - | 14:47 |
Niitvälja | - | 14:49 |
Illuka | - | 14:51 |
Treppoja Rist | 7:19 | 14:56 |
Kersalu | 7:33 | 15:05 |
Vanaranna Tee | 7:34 | 15:07 |
Leetse | 7:39 | 15:11 |
Rae Põik | 7:40 | 15:14 |
Pentagoni | 7:41 | - |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - P4 (Peetri Kindlus)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan P4 liinil, Peetri Kindlus, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Nikolai Kirik jaam peatuseni Tööstuse Tänav jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil. Uuendame P4 sõiduplaani sihtkohast Keila sihtkohta Paldiski kord päevas südaööl.