R1 - Jüri Gümnaasium Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 | Väljumine #2 |
---|---|---|
Annuse | - | 7:42 |
Peetri | - | 7:43 |
Mõigu | - | 7:44 |
Kanali Tee | - | 7:45 |
Pühamägi | - | 7:48 |
Kanali Tee | - | 7:49 |
Mõigu | - | 7:49 |
Oomi | - | 7:49 |
Peetri | - | 7:51 |
Annuse | - | 7:53 |
Järvesuu | 7:34 | - |
Järveveere | 7:35 | - |
Veski | 7:43 | - |
Peetri Kool | 7:40 | - |
Järveküla | 7:44 | - |
Järveküla Kool | 7:45 | - |
Hundisepa | 7:46 | - |
Assaku | - | 7:54 |
Assaku | 7:47 | - |
Lehmja Kool | 7:49 | - |
Rae Mõis | 7:52 | - |
Rae Mõis | 7:53 | - |
Jaani | 7:55 | - |
Loopera | 7:56 | - |
Tammi | 7:57 | - |
Nurme | 7:58 | - |
Talipihlaka | 8:01 | - |
Lehmja | 8:06 | 7:55 |
Kungla | 8:08 | 7:57 |
Viadukti Tee | 8:10 | - |
Pildiküla | - | 7:59 |
Põrguvälja | 8:11 | - |
Kurna Tee | - | 8:06 |
Väljamäe Tee | - | 8:06 |
Kellamaja | - | 8:08 |
Jüri Gümnaasium | 8:13 | 8:14 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - R1 (Jüri Gümnaasium)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan R1 liinil, Jüri Gümnaasium, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Annuse jaam peatuseni Jüri Gümnaasium jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil.