S10 - Kurtna Kool Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Saue Jaam | 14:20 |
Pärnasalu | 14:22 |
Saue Kool | 14:24 |
Tule | 14:25 |
Paulig | 14:26 |
Saue Tee | 14:28 |
Liidumäe | 14:32 |
Mullaste | 14:33 |
Uku Tee | 14:35 |
Jõgisoo | 14:37 |
Harutee | 14:40 |
Ääsmäe | 14:42 |
Ääsmäe Kool | 14:43 |
Saksa | 14:44 |
Reedi | 14:45 |
Mõisamaa | 14:46 |
Kooli Talu | 14:47 |
Külakõrtsu | 14:48 |
Kuristo | 14:50 |
Timuti | 14:51 |
Maidla Mõis | 14:53 |
Otsa Tee | 14:55 |
Maidla Külakeskus | 14:56 |
Kullaliiva | 14:57 |
Ojari | 14:59 |
Urumarja Tee | 15:02 |
Männi | 15:03 |
Trelli Tee | 15:05 |
Männi | 15:06 |
Kiisa Keskus | 15:09 |
Kiisa Jaam | 15:10 |
Kiisa Kauplus | 15:11 |
Kurtna | 15:14 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - S10 (Kurtna Kool)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan S10 liinil, Kurtna Kool, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Saue Jaam peatuseni Kurtna Kool jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil. Uuendame S10 sõiduplaani sihtkohast Saue Jaam sihtkohta Kurtna Kool kord päevas südaööl.