SK1 - Ruila Kool Ajakava
Argipäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Kirikla | 7:35 |
Haiba | 7:41 |
Kernu Koolimaja | 7:44 |
Kohatu | 7:47 |
Kernu Mõis | 7:48 |
Järveotsa | 7:54 |
Ehala | 7:54 |
Torupilli | 7:55 |
Allika | 7:57 |
Liiva | 7:58 |
Kääbastemägi | 7:59 |
Sinilille | 8:00 |
Muusika | 8:01 |
Toominga | 8:03 |
Pähkli | 8:04 |
Ääsmäe | 8:05 |
Ääsmäe Kool | 8:07 |
Ääsmäe | 8:08 |
Allikmäe | 8:13 |
Ruila Kool | 8:17 |
Hansabuss AS Bus sõiduplaan - SK1 (Ruila Kool)
Hansabuss AS Bus sõiduplaan SK1 liinil, Ruila Kool, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Kirikla jaam peatuseni Ruila Kool jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase Hansabuss AS graafiku abil. Uuendame SK1 sõiduplaani sihtkohast Kirikla sihtkohta Ruila Kool kord päevas südaööl.