11-linja
Kuvernööri
Oulun joukkoliikenne
Oulun joukkoliikenne 11 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
11-bussilla (Kuvernööri) on 29 pysäkkiä alkaen asemalta Suojuoksuntie E ja päättyen asemalle Kuvernööri.
Valitse alta mikä tahansa 11-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kuvernööri (29 pysäkkiä)
Suojuoksuntie E
Kuntolenkki E
Juoksupolku P
Sarvisuontie P
Liikkujantie P
Vaskikangas P
Jääkärimarssi P
Tahtimarssi P
Hiukkavaaran Keskus P
Oulujoentie P
Hiukkavaara P
Myllyoja P
Koivumaantien Ostoskeskus E
Koivumaantie E
Kuparilammintie P
Metsotie P
Yrjänäntie P
Hintanmutka P
Laanilan Koulu E
Laamannintie P
Nokkalantie P
Hoikantie P
Kalliola P
Myllytie P
Merikoskenkatu E1
Toivoniemi E
Raatti E
Franzen
Kuvernööri
11 UKK
Mihin aikaan 11 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 11 bussi -pysäkillä klo 06:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 11 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 11 bussi -pysäkillä klo 21:50 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 11 bussi saapuu?
Milloin Kuvernööri Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kuvernööri Bussi aikataulut.
Onko lähelläni 11 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 11 bussi pysäkki.
11-bussi -aikataulu
11 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 06:20 - 21:50
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:20 - 21:50 | 60 - 70 |
ti | 06:20 - 21:50 | 60 - 70 |
ke | 06:20 - 21:50 | 60 - 70 |
to | 10:40 - 21:50 | 60 |
pe | 06:20 - 21:50 | 60 - 70 |
la | 08:20 - 21:50 | 60 - 70 |
su | 10:40 - 21:50 | 60 |
Oulun joukkoliikenne:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 11 (asemalta Suojuoksuntie E), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 11 (Kuvernööri) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Oulun joukkoliikenne tiedot nyt.
11 -linjan bussi-maksu
Oulun joukkoliikenne 11 (Kuvernööri) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Oulun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Oulun joukkoliikenne:n viralliselta verkkosivustolta.
11 (Oulun joukkoliikenne)
11-bussin ensimmäinen pysäkki on Suojuoksuntie E ja viimeinen pysäkki on Kuvernööri. 11 (Kuvernööri) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 11 -linjalla on 29 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 29 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Oulun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Oulu, sekä se auttaa löytämään lähimmät 11-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 11-bussi-linjalle.
Linjojen 11 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 11 (Kuvernööri) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 11 bussi -seurantasovelluksenaOulun joukkoliikenne bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Oulun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle Bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Oulu. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Oulun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 11, Oulu
11 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Oulun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Oulu
- 51 - Kempele - Oulu/ Aikataulu
- 35BK - Kiiminki - Jääli - Oulu/ Aikataulu
- 40 - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 29 - Ii - Yli-Ii/ Aikataulu
- 19 - Herukka-Kivikkokangas/ Aikataulu
- 1 - Jylkynkangas - Metelinkangas/ Aikataulu
- 9B - Keskusta - Lentoasema/ Aikataulu
- 40+ - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 26 - Oulu - AOL/ Aikataulu
- 23B - Ii - Oulu/ Aikataulu
- 41 - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 21A - Kellon Kiviniemi - Kaukovainio/ Aikataulu
- 56K - Kempele - Tyrnävä/ Aikataulu
- 41A - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 56BK - Murto - Tyrnävä/ Aikataulu
- 15 - Nallikari - Mäntylä/ Aikataulu
- 20B - Martinniemi - OYS/ Aikataulu
- 10 - Heikinharju - Koskela
- 35K - Kiiminki - Jääli - Oulu/ Aikataulu