קו 12
פלמחים←ראשון לציון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (פלמחים←ראשון לציון) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקבוץ פלמחים מרכז ומסתיים בעין הקורא/הרצל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פלמחים←ראשון לציון (20 תחנות)
קבוץ פלמחים מרכז
מחנה פלמחים
ש.ג בסיס פלמחים
אברהם בומה שביט/התגלית
אברהם בומה שביט/מרק מושביץ
איקאה/היוזמה
כביש 4311/מושביץ
גן שורק/הרחבה
מושב גן שורק
החיל/העליה השניה
דרך הפיקוסים/גבעת הבריכה
דרך המייסדים/דרך המגשימים
כביש 42/בית חנן
צומת עין הקורא
גלי הדר/קאונטרי
רמז/עולי הגרדום
רוטשילד/השדה
רוטשילד/השקד
רוטשילד/ז'בוטינסקי
עין הקורא/הרצל
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו פלמחים←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פלמחים←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (פלמחים←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פלמחים←ראשון לציון (פלמחים←ראשון לציון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:05 - 20:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 20:25 | 120 - 250 |
ב׳ | 07:05 - 20:25 | 120 - 250 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:05 - 20:25 | 120 - 250 |
ה׳ | 07:05 - 20:25 | 120 - 250 |
ו׳ | 08:45 - 14:45 | 360 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ קבוץ פלמחים מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (פלמחים←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (פלמחים←ראשון לציון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא קבוץ פלמחים מרכז והתחנה האחרונה היא עין הקורא/הרצל.
קו 12 (פלמחים←ראשון לציון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (פלמחים←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 14 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3ע/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 20 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים