173-linja
Upinniemi
HSL
HSL 173 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
173-bussilla (Upinniemi) on 72 pysäkkiä alkaen asemalta Matinkylä (M) ja päättyen asemalle Upinniemen Koulu.
Valitse alta mikä tahansa 173-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Upinniemi (72 pysäkkiä)
Matinkylä (M)
Piispanaukio
Finnoonsolmu
Espoonlahdensolmu
Marinsatama
Kummelirannanportti
Rantaniitty
Sarvvikintie
Kelloniitty
Heinäketo
Sundsbergintie
Sundsberginraitti
Sundetin Puistotie
Masalan Kirjasto
Hulluksentie
Ingvalsby
Autioniityntie
Jorvaksenkuja
Kvis
Stor-Kvis
Killinmäki
Karhutie
Hirvitie
Kaksosvuorentie
Heikkiläntie.
Jolkby
Kirkkotallintie
Gesterbynkaari
Gesterbynpolku
Gesterbyn Kp
Gesterby
Papinmäen Koulu
Vilhonkummuntie
Lindal
Isännäntie
Ravalsintie
Ravals
Lindalintie
Ravalsinkuja
Kotiniitynrinne
Veturitallintie
Kirkkonummi
Sillankulma
Jerikonmäki
Naissaarentie
Eestinkyläntie
Kolsari
Syväjärvi
Aamuruskonkuja
Edis
Ristikalliontie
Kantvik
Harju
Sokeritehdas
Harju
Kantvik
Ristikalliontie
Edis
Sokeritehtaantie
Kantvikintie
Kabanovintie
Sepänkannas
Pilvijärventie
Strömsby
Ojango
Pippurniemi
Pippurintie
Annebergintie
Upinniementie 897
Meritie
Harjukylä
Upinniemen Koulu
173 UKK
Mihin aikaan 173 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 173 bussi -pysäkillä klo 06:38 päivnä sunnuntai, torstai, lauantai.
Mihin aikaan 173 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 173 bussi -pysäkillä klo 23:47 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 173 bussi saapuu?
Milloin Upinniemi Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Upinniemi Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 173 (Upinniemi) bussi?
Upinniemi (Upinniemi) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 173 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 173 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 173 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 173 bussi pysäkki.
173-bussi -aikataulu
173 bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 09:43 - 23:47
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 09:43 - 23:47 | 60 |
ti | 09:43 - 23:47 | 60 |
ke | 09:43 - 23:47 | 60 |
to | 06:38 - 23:47 | 59 - 62 |
pe | 09:43 - 23:47 | 60 |
la | 06:38 - 23:47 | 59 |
su | 06:38 - 23:47 | 59 - 62 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 173 (asemalta Matinkylä (M)), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 173 (Upinniemi) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
173 -linjan bussi-maksu
HSL 173 (Upinniemi) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
173 (HSL)
173-bussin ensimmäinen pysäkki on Matinkylä (M) ja viimeinen pysäkki on Upinniemen Koulu. 173 (Upinniemi) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 173 -linjalla on 72 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 69 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 173-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 173-bussi-linjalle.
Linjojen 173 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 173 (Upinniemi) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 173 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 173, Helsinki
173 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 717N - Rautatientori-Jakomäki-Hakunila-Nissas/ Aikataulu
- 231N - Elielinaukio-Leppävaara-Lintuvaara-Vanhakartano/ Aikataulu
- 145 - Espoonlahti (M)-Soukka (M)-Suvisaaristo/ Aikataulu
- 902 - Pikkalan tehdas-Kirkkonummi-Porkkala/ Aikataulu
- 549 - Tapiola(M)-Mankkaa-Kauniainen-Jorvi/ Aikataulu
- 570 - Mellunmäki(M)-Tikkurila-Aviapolis-Lentoasema/ Aikataulu
- 914T - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Bocksintie/ Aikataulu
- 118 - Tapiola (M)-Urheilupuisto (M)-Suurpelto-Espoon keskus/ Aikataulu
- 987B - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen/ Aikataulu
- 643 - Hakaniemi-Hyrylä/ Aikataulu
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 84 - Herttoniemi(M)-Gunillankallio/ Aikataulu
- 211E - Leppävaara-Kauklahti
- 246KT - Espoon keskus-Kellonummi-Bodom-Röylä/ Aikataulu
- 813 - Vuosaari(M)-Merikorttikuja/ Aikataulu
- 444 - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Riipilä/ Aikataulu
- 818 - Vuosaari (M)-Vuosaaren satama-Mellunmäki (M)/ Aikataulu
- 611B - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila/ Aikataulu
- 445 - Kivistö-Katriinan sairaala-Reuna/ Aikataulu
- 181 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu