175V-linja
Matinkylä (M)
HSL
HSL 175V bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
175V-bussilla (Matinkylä (M)) on 11 pysäkkiä alkaen asemalta Jorvaksenkuja ja päättyen asemalle Matinkylä (M).
Valitse alta mikä tahansa 175V-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Matinkylä (M) (11 pysäkkiä)
Jorvaksenkuja
Jorvaksenpuisto
Jorvaksen Asema
Torhemintie
Jorvaksenportti
Inkilänportti
Sarvvikinportti
Espoonlahdensolmu
Finnoonsolmu
Matinkylä (M)
Matinkylä (M)
175V UKK
Mihin aikaan 175V bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 175V bussi -pysäkillä klo 14:39 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 175V bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 175V bussi -pysäkillä klo 17:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 175V bussi saapuu?
Milloin Matinkylä (M) bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Matinkylä (M) bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 175V (Matinkylä (M)) bussi?
Matinkylä (M) (Matinkylä (M)) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Onko lähelläni 175V bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 175V bussi pysäkki.
175V-bussi -aikataulu
175V-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 14:39 - 17:10
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 14:39 - 17:10 | 30 - 51 |
ti | 14:39 - 17:10 | 30 - 51 |
ke | 14:39 - 17:10 | 30 - 51 |
to | 14:39 - 17:10 | 30 - 51 |
pe | 14:39 - 17:10 | 30 - 51 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 175V (asemalta Jorvaksenkuja), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 175V (Matinkylä (M)) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
175V -linjan bussi-maksu
HSL 175V (Matinkylä (M)) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
175V (HSL)
175V-bussin ensimmäinen pysäkki on Jorvaksenkuja ja viimeinen pysäkki on Matinkylä (M). 175V (Matinkylä (M)) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 175V -linjalla on 11 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 16 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 175V-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 175V-bussi-linjalle.
Linjojen 175V reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 175V (Matinkylä (M)) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 175V bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 175V, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano/ Aikataulu
- 967K - Jokela-Nuppulinna-Purola-Linjamäki-Kellokoski/ Aikataulu
- 114N - Kamppi-Leppävaara/ Aikataulu
- 787A - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Halkia/ Aikataulu
- 94B - Kivikonlaita-Kontula(M)/ Aikataulu
- 83 - Herttoniemi(M)-Tammisalo-Herttoniemi(M)/ Aikataulu
- 711K - Hakaniemi-Kuusikko-Tikkurila/ Aikataulu
- 193V - Degerbyntie-Siuntion as.-Nysvidja/ Aikataulu
- 542 - Soukanniemi-Soukka(M)-Espoonl.(M)-Kivenl.(M)-Espoon k.-Jorvi/ Aikataulu
- 171Z - Matinkylä (M)-Gesterby-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 584 - Aviapolis-Louhela-Kalajärvi/ Aikataulu
- 642 - Leinelä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 90 - Vuosaari (M)-Aurinkolahti-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 95N - Rautatientori-Tammisalo-Roihuv.-Mellunmäki-Länsimäki/ Aikataulu
- 192V - Kamppi-Länsiväylä(-Inkoo)/ Aikataulu
- 90A - Rautatientori-Vuosaaren satama/ Aikataulu
- 907 - Kirkkonummi-Veklahti-Lapinkylä-Veikkola/ Aikataulu
- 65 - Rautatientori-Käpylä-Veräjälaakso/ Aikataulu
- 724 - Tikkurila-Jokiniemi-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu