1Y-linja
Soltti
Koiviston Auto Oy
Koiviston Auto Oy 1Y bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
1Y-bussilla (Soltti) on 57 pysäkkiä alkaen asemalta Näkkimistö ja päättyen asemalle Pilkekatu.
Valitse alta mikä tahansa 1Y-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Soltti (57 pysäkkiä)
Näkkimistö
Vitsakatu
Kiertokatu
Tarolankatu
Johtokatu
Otavantie
Lakkitehtaantie
Renkomäen Koulu
Valokatu
Porvoonjoentie Th
Harakankatu
Rastaankatu
Laune
Kauppalaune
Liikelaune
Liipolan Päiväkoti
Luhtikatu
Jyrkänrinne
Huippukatu
Pihtikatu
Ostoskatu
Sinikantie
Liikelaune
Launeenlähde
Linjakatu
Vaaksakatu
Vilhonkatu
Lahti Matkakeskus A
Kansanopisto
Kauppatori D1
Tevi
Kulmakatu
Sammonkatu P
Seponkatu
Korkeakatu
Taapeli
Ankkuri
Hinaajakatu
Kaarlonkatu
Niemi
Tiedepuisto P
Suojatyökeskus
Kahvisaari
Mukkulan Matkailukeskus
Ritaniemi
Mukkulan Ostoskeskus
Tanssimäenkatu
Pilkotunmäki
Tanssimäenkatu
Lippokatu
Mäklööri
Mastokatu
Lehtiojantie
Mäkitorpankatu
Latokarkeankatu
Soltti
Pilkekatu
1Y UKK
Mihin aikaan 1Y bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 1Y bussi -pysäkillä klo 05:05 päivnä sunnuntai, lauantai.
Mihin aikaan 1Y bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 1Y bussi -pysäkillä klo 04:05 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Milloin 1Y bussi saapuu?
Milloin Soltti bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Soltti bussi aikataulut.
Onko lähelläni 1Y bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 1Y bussi pysäkki.
Koiviston Auto Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 1Y (asemalta Näkkimistö), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 1Y (Soltti) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Koiviston Auto Oy tiedot nyt.
1Y -linjan bussi-maksu
Koiviston Auto Oy 1Y (Soltti) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Koiviston Auto Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Koiviston Auto Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
1Y (Koiviston Auto Oy)
1Y-bussin ensimmäinen pysäkki on Näkkimistö ja viimeinen pysäkki on Pilkekatu. 1Y (Soltti) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 1Y -linjalla on 57 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 60 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Koiviston Auto Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 1Y-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 1Y-bussi-linjalle.
Linjojen 1Y reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 1Y (Soltti) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 1Y bussi -seurantasovelluksenaKoiviston Auto Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Koiviston Auto Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Koiviston Auto Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 1Y, Helsinki
Koiviston Auto Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 12K - Kauppatori - Matkakeskus - Ala-Okeroinen/ Aikataulu
- 6T - Riihelä - Kauppatori - Tonttila/ Aikataulu
- 8R - Saksala - Matkakeskus - Kauppatori - Tarjantie - Rautakankare/ Aikataulu
- 1K - Korpikankare - Liipola/ Aikataulu
- 8 - Joutjärvi - Kauppatori - Kiikkula/ Aikataulu
- 21B - Salpakangas - Messilä - Pyhäniemi - Hollola kk/ Aikataulu
- 57 - Salpakangas - Hollola kk/ Aikataulu
- 23 - Kauppatori - Kukkila/ Aikataulu
- 13 - Nikkilä - Niemi/ Aikataulu
- 6V - Riihelä - Kauppatori - Vipusenkatu/ Aikataulu
- 8KT - Tonttila - Kauppatori - Tarjantie - Korpikankare/ Aikataulu
- 6 - Riihelä - Kauppatori - Matkakeskus - Saksala/ Aikataulu
- 58 - Hatsina - Salpakangas - Sairakkala/ Aikataulu
- 23 - Kukkila - Kauppatori/ Aikataulu
- 6T - Tonttila - Kauppatori - Riihelä/ Aikataulu
- 8R - Tonttila - Kauppatori - Rautakankare/ Aikataulu
- 4Y - Tiilikangas - Uusikylä/ Aikataulu
- 5 - Hörölä - Metsäkangas/ Aikataulu
- 8T - Joutjärvi - Kauppatori - Tarjantie - Kiikkula/ Aikataulu