21B-linja
Hollola Kk
Koiviston Auto Oy
Koiviston Auto Oy 21B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
21B-bussilla (Hollola Kk) on 30 pysäkkiä alkaen asemalta Terveystie ja päättyen asemalle Hollola Kk.
Valitse alta mikä tahansa 21B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hollola Kk (30 pysäkkiä)
Terveystie
Kansankatu
Opintie
Kaskitie
Tähkätie
Notkolantie
Jyvätie
Pellavatie
Alaokeroistentie
Tarmontie 2
Vesimäentie
Ravitie
Muovitie
Arvihauvosentie
Televisiotie
Messilähotellith
Messilä Leirintäalue
Messilä Rinne
Tiirismaantie
Hersalantie
Suomatka
Rantapolku
Kaunistontie
Pyhäniementie
Kivisilta
Ehtootie
Pyhäniemen Kartano
Koivukuja
Kultaranta
Hollola Kk
21B UKK
Mihin aikaan 21B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 21B bussi -pysäkillä klo 05:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 21B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 21B bussi -pysäkillä klo 10:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 21B bussi saapuu?
Milloin Hollola Kk bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hollola Kk bussi aikataulut.
Onko lähelläni 21B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 21B bussi pysäkki.
Koiviston Auto Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 21B (asemalta Terveystie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 21B (Hollola Kk) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Koiviston Auto Oy tiedot nyt.
21B -linjan bussi-maksu
Koiviston Auto Oy 21B (Hollola Kk) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Koiviston Auto Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Koiviston Auto Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
21B (Koiviston Auto Oy)
21B-bussin ensimmäinen pysäkki on Terveystie ja viimeinen pysäkki on Hollola Kk. 21B (Hollola Kk) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 21B -linjalla on 30 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 30 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Koiviston Auto Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 21B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 21B-bussi-linjalle.
Linjojen 21B reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 21B (Hollola Kk) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 21B bussi -seurantasovelluksenaKoiviston Auto Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Koiviston Auto Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Koiviston Auto Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 21B, Helsinki
Koiviston Auto Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 8 - Kiikkula - Tarjantie - Kauppatori - Joutjärvi/ Aikataulu
- 1Y - Soltti - Mukkula - Niemi - Kauppatori - Matkakeskus - Liipola - Patomäki - Renkomäki/ Aikataulu
- 8R - Saksala - Matkakeskus - Kauppatori - Tarjantie - Rautakankare/ Aikataulu
- 6V - Vipusenkatu - Kauppatori - Riihelä/ Aikataulu
- 2 - Metsä-Pietilä -Viuha/ Aikataulu
- 4H - Harjuviidantie - Tiilikangas/ Aikataulu
- 6 - Saksala - Matkakeskus - Kauppatori - Riihelä/ Aikataulu
- 12K - Ala-Okeroinen - Matkakeskus - Kauppatori/ Aikataulu
- 8 - Joutjärvi - Kauppatori - Tarjantie - Kiikkula/ Aikataulu
- 23 - Kauppatori - Kukkila/ Aikataulu
- 52 - Tennilä - Salpakangas/ Aikataulu
- 20 - Kauppatori - Hollola kk/ Aikataulu
- 6 - Riihelä - Kauppatori - Matkakeskus - Saksala/ Aikataulu
- 8R - Rautakankare - Tarjantie - Kauppatori - Matkakeskus - Saksala/ Aikataulu
- 6T - Tonttila - Kauppatori - Riihelä/ Aikataulu
- 4Y - Tiilikangas - Uusikylä/ Aikataulu
- 5 - Hörölä - Metsäkangas/ Aikataulu
- 8T - Joutjärvi - Kauppatori - Tarjantie - Kiikkula/ Aikataulu
- 1S - Soltti - Mukkula - Kauppatori - Matkakeskus - Liipola/ Aikataulu