קו 2
בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס יצחק רבין/ברקת ומסתיים בבית ספר אלונים/הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים (21 תחנות)
בי''ס יצחק רבין/ברקת
דרך הנדיב/החלוץ
דרך הנדיב/דרך פיק''א
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך למרחב/המעלה
דרך למרחב/הבוטנים
בית ספר ישורון/הבוטנים
דרור/הדרים
דרור/שלומציון המלכה
חלוצים/דרך פיק''א
חלוצים/מגד
מעיין/פלג
פאר/תחכמוני
חבצלת/שדרות קק''ל
הדקלים/חבצלת
בי''ס יצחק רבין/ברקת
הדקלים/תמר
דרך פיק''א/יהודה הלוי
דרך הנדיב/דרך פיק''א
בית ספר אלונים/הבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-12:55 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-13:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 12:55 - 13:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ב׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ה׳ | 12:55 - 13:50 | 55 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ בי''ס יצחק רבין/ברקת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
2 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 2 היא בי''ס יצחק רבין/ברקת והתחנה האחרונה היא בית ספר אלונים/הבנים.
קו 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (בי''ס יצחק רבין/ברקת←בית ספר אלונים/הבנים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
2 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80א - אריה לוין /חבד-חיפה<->בן עמי-קרית אתא-1ב/ לוח זמנים
- 93 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית כנסת עץ חיים/הרב קוק-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים