20-linja
Hollola Kk
Koiviston Auto Oy
Koiviston Auto Oy 20 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
20-bussilla (Hollola Kk) on 30 pysäkkiä alkaen asemalta Kauppatori B1 ja päättyen asemalle Hollola Kk.
Valitse alta mikä tahansa 20-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Hollola Kk (30 pysäkkiä)
Kauppatori B1
Ranta-Kartano L
Svinhufvudinkatu
Rullakatu
Pallaskatu
Kivirannankatu
Urheilutie
Tapanilankatu
Monontie
Sarvikatu
Kiikkulankatu
Petäjäkatu
Karhunkatu2
Otsokatu
Karhunkatu1
Korpikankare
Messilä Rinne
Tiirismaantie
Hersalantie
Suomatka
Rantapolku
Kaunistontie
Pyhäniementie
Kivisilta
Ehtootie
Pyhäniemen Kartano
Koivukuja
Kultaranta
Hollola Kk
Hollola Kk
20 UKK
Mihin aikaan 20 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 20 bussi -pysäkillä klo 07:45 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 20 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 20 bussi -pysäkillä klo 16:15 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 20 bussi saapuu?
Milloin Hollola Kk bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Hollola Kk bussi aikataulut.
Onko lähelläni 20 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 20 bussi pysäkki.
Koiviston Auto Oy:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 20 (asemalta Kauppatori B1), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 20 (Hollola Kk) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki Koiviston Auto Oy tiedot nyt.
20 -linjan bussi-maksu
Koiviston Auto Oy 20 (Hollola Kk) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Koiviston Auto Oy:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai Koiviston Auto Oy:n viralliselta verkkosivustolta.
20 (Koiviston Auto Oy)
20-bussin ensimmäinen pysäkki on Kauppatori B1 ja viimeinen pysäkki on Hollola Kk. 20 (Hollola Kk) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 20 -linjalla on 30 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 28 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Koiviston Auto Oy -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 20-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 20-bussi-linjalle.
Linjojen 20 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 20 (Hollola Kk) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 20 bussi -seurantasovelluksenaKoiviston Auto Oy bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Koiviston Auto Oy tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Koiviston Auto Oy ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 20, Helsinki
20 - Vaihtoehtoiset ohjeet
Koiviston Auto Oy -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 12K - Kauppatori - Matkakeskus - Ala-Okeroinen/ Aikataulu
- 8 - Kiikkula - Tarjantie - Kauppatori - Joutjärvi/ Aikataulu
- 51 - Sairakkala - Tennilä - Kukonkoivu - Salpakangas/ Aikataulu
- 1K - Korpikankare - Liipola/ Aikataulu
- 8 - Kiikkula - Kauppatori - Joutjärvi/ Aikataulu
- 8 - Joutjärvi - Kauppatori - Kiikkula/ Aikataulu
- 12K - Ala-Okeroinen - Matkakeskus - Kauppatori/ Aikataulu
- 21A - Salpakangas - Työtjärvi - Hälvälä - Hollola kk/ Aikataulu
- 56 - Salpakangas - Korpikylä/ Aikataulu
- 21B - Salpakangas - Messilä - Pyhäniemi - Hollola kk/ Aikataulu
- 6V - Riihelä - Kauppatori - Vipusenkatu/ Aikataulu
- 14 - Kauppatori - Matkakeskus - Mäkelä/ Aikataulu
- 8T - Kiikkula - Tarjantie - Kauppatori - Joutjärvi/ Aikataulu
- 4V - Tiilikangas - Salpakangas - PHKS - Kauppatori - Viuha/ Aikataulu
- 21A - Hollola kk - Pyhäniemi - Messilä - Salpakangas/ Aikataulu
- 6T - Tonttila - Kauppatori - Riihelä/ Aikataulu
- 3 - Hiekkanummi -Matkakeskus/ Aikataulu
- 4Y - Tiilikangas - Uusikylä/ Aikataulu
- 1S - Soltti - Mukkula - Kauppatori - Matkakeskus - Liipola/ Aikataulu