225-linja
Högnäs
HSL
HSL 225 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
225-bussilla (Högnäs) on 32 pysäkkiä alkaen asemalta Leppävaara ja päättyen asemalle Högnäs.
Valitse alta mikä tahansa 225-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Högnäs (32 pysäkkiä)
Leppävaara
Ratsukatu
Gransinmäki
Kilonkartano
Pääskyskuja
Leppälinnunrinne
Poutahaukanpolku
Karakallionkuja
Karakallion Keskus
Karametsä
Karanristi
Rajamänty
Viherlaaksontori
Humisevanristi
Humisevanpuro
Törmänsilmänkuja
Honkavaarantie
Viherlaaksonranta
Kuusiniemi
Petas
Linnustaja
Kolkeranta
Riistatie
Auroran Koulu
Tammihaantie
Heiniemenpolku
Träskändanristi
Järvenperänsilta
Puotismäentie
Hanabäck
Soittotie
Högnäs
225 UKK
Mihin aikaan 225 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 225 bussi -pysäkillä klo 07:27 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 225 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 225 bussi -pysäkillä klo 18:20 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 225 bussi saapuu?
Milloin Högnäs bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Högnäs bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 225 (Högnäs) bussi?
Högnäs (Högnäs) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Onko lähelläni 225 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 225 bussi pysäkki.
225-bussi -aikataulu
225-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 07:27 - 18:20
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:27 - 18:20 | 60 |
ti | 07:27 - 18:20 | 60 |
ke | 07:27 - 18:20 | 60 |
to | 07:27 - 18:20 | 60 |
pe | 07:27 - 18:20 | 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 225 (asemalta Leppävaara), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 225 (Högnäs) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
225 -linjan bussi-maksu
HSL 225 (Högnäs) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
225 (HSL)
225-bussin ensimmäinen pysäkki on Leppävaara ja viimeinen pysäkki on Högnäs. 225 (Högnäs) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 225 -linjalla on 32 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 28 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 225-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 225-bussi-linjalle.
Linjojen 225 reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 225 (Högnäs) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 225 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 225, Helsinki
225 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 603 - Malmi-Oulunkylä-Koskela-Käpylä-Maunula-Pakila-Paloheinä/ Aikataulu
- 71 - Rautatientori-Pihlajisto-Pihlajamäki-Malmi/ Aikataulu
- 96N - Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie)/ Aikataulu
- 21N - Asema-aukio-Vattuniemi-Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 415N - Elielinaukio-Myyrmäki-Ylästö-Lentoasema/ Aikataulu
- 665N - Rautatientori-Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 118N - Kamppi-Tapiola (M)-Suurpelto-Kauniainen-Jorvi/ Aikataulu
- 61 - Rautatientori-Pukinmäki-Tapaninkylä/ Aikataulu
- 916 - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Suitia-Pauni/ Aikataulu
- 975 - Kerava as.- Kaleva - Mattilanpuisto/ Aikataulu
- 965 - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 335 - Askisto-Martinlaakso-Louhela-Myyrmäki-Vapaala-Linnainen/ Aikataulu
- 79N - Rautatientori-Malmi-Siltamäki-Puistolan asema/ Aikataulu
- 971 - Kivistö-Ruotsinkylä-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 813 - Vuosaari(M)-Merikorttikuja/ Aikataulu
- 642K - Leinelä-Ruotsinkylä-Lahela-Hyrylä/ Aikataulu
- 241V - Espoon keskus-Hirvisuo/ Aikataulu
- 92N - Rautatientori-Myllypuro-Kivikko-Kontula (Keinutie)/ Aikataulu
- 967 - Jokela-Nuppulinna-Linjamäki-Kellokoski/ Aikataulu
- 134N - Kamppi-Niittykumpu (M)-Espoon keskus-Suvela-Tuomarila/ Aikataulu