977V-linja
Keravan Asema
HSL
HSL 977V bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
977V-bussilla (Keravan Asema) on 10 pysäkkiä alkaen asemalta Niittäjänkatu ja päättyen asemalle Kerava.
Valitse alta mikä tahansa 977V-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Keravan Asema (10 pysäkkiä)
Niittäjänkatu
Talonväentie
Koivulantie
Kytömaantie
Postlarinkatu
Tervahaudankatu
Kotopellonkatu
Porvoonkatu
Asemansilta
Kerava
977V UKK
Mihin aikaan 977V bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 977V bussi -pysäkillä klo 08:00 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 977V bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 977V bussi -pysäkillä klo 22:27 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 977V bussi saapuu?
Milloin Keravan Asema bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Keravan Asema bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 977V (Keravan Asema) bussi?
Keravan Asema (Keravan Asema) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.85.
Onko lähelläni 977V bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 977V bussi pysäkki.
977V-bussi -aikataulu
977V-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 08:00 - 22:27
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 08:00 - 22:27 | 31 - 71 |
ti | 08:00 - 22:27 | 31 - 71 |
ke | 08:00 - 22:27 | 31 - 71 |
to | 08:00 - 22:27 | 31 - 71 |
pe | 08:00 - 22:27 | 31 - 71 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 977V (asemalta Niittäjänkatu), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 977V (Keravan Asema) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
977V -linjan bussi-maksu
HSL 977V (Keravan Asema) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.85. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
977V (HSL)
977V-bussin ensimmäinen pysäkki on Niittäjänkatu ja viimeinen pysäkki on Kerava. 977V (Keravan Asema) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 977V -linjalla on 10 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 8 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 977V-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 977V-bussi-linjalle.
Linjojen 977V reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 977V (Keravan Asema) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 977V bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 977V, Helsinki
977V - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 582V - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 572 - Mellunmäki-Martinlaakso/ Aikataulu
- 978 - Keinukallio-Sorsakorpi-Keravan asema/ Aikataulu
- 443K - Kivistö-Luhtaanmäki-Vestra/ Aikataulu
- 737K - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Jokivarsi-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 903K - Kirkkonummi-Kantvik-Hila/ Aikataulu
- 643K - Hakaniemi-Hyrylä/ Aikataulu
- 172 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi-Kantvik/ Aikataulu
- 842 - Itäkeskus–Söderkulla–Eriksnäs/ Aikataulu
- 215 - Leppävaara-Jupperi-Lähderanta/ Aikataulu
- 444 - Kivistö-Katriinan sairaala-Tapola-Riipilä/ Aikataulu
- 191A - Matinkylä-Kirkkonummi-Pikkala th./ Aikataulu
- 94B - Kivikonlaita-Kontula(M)/ Aikataulu
- 734 - Jokivarsi-Korso/ Aikataulu
- 989B - Pornainen-Halkia-Pihlajamäki/ Aikataulu
- 78N - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 987T - Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Pohjois-Paippinen-Järvenpää/ Aikataulu
- 443 - Kivistö-Vestra/ Aikataulu
- 718 - Rautatientori-Nissas/ Aikataulu
- 57 - Kontula(M) - Viikki - Koskela - Ruskeasuo - Munkkiniemi/ Aikataulu