313-linja
Kaivoksela
HSL
HSL 313 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
313-bussilla (Kaivoksela) on 42 pysäkkiä alkaen asemalta Skinnarintie ja päättyen asemalle Kaivosrinteentie.
Valitse alta mikä tahansa 313-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kaivoksela (42 pysäkkiä)
Skinnarintie
Pajarinne
Tavastkullantie
Maissikuja
Sarkapolku
Variston Palvelutalo
Heinäpolku
Niittäjäntie
Suovatie
Varistontie
Ulkoniitynkuja
Pähkinätie
Pähkinäpolku
Pähkinätie
Lammaskuja
Karhunkierros
Mantelikuja
Kastanjakuja
Terhotie
Hämeenkyläntie
Viikatetie
Valinkauhantie
Viisaritie
Viittakuja
Vaakatie
Vaakapuisto
Koivuvaarankuja
Köysikuja
Nuijakuja
Piikkikuja
Lastutie
Raappavuorentie
Leiritie
Iskostie
Myyrmäki
Pyörrekuja
Myyrinkoti
Pyörrekuja
Ojahaantie
Vaskivuori
Kaivokselantie
Kaivosrinteentie
313 UKK
Mihin aikaan 313 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 313 bussi -pysäkillä klo 09:12 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 313 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 313 bussi -pysäkillä klo 13:22 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 313 bussi saapuu?
Milloin Kaivoksela Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kaivoksela Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 313 (Kaivoksela) bussi?
Kaivoksela (Kaivoksela) bussi-lippu maksaa noin €2.80.
Kulkeeko toimijan HSL linja 313 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 313 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 313 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 313 bussi pysäkki.
313-bussi -aikataulu
313-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 09:12 - 13:22
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 09:12 - 13:22 | 125 |
ti | 09:12 - 13:22 | 125 |
ke | 09:12 - 13:22 | 125 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 09:12 - 13:22 | 125 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 313 (asemalta Skinnarintie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 313 (Kaivoksela) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
313 -linjan bussi-maksu
HSL 313 (Kaivoksela) kyydin hinta on noin €2.80. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukustannuksista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
313 (HSL)
313-bussin ensimmäinen pysäkki on Skinnarintie ja viimeinen pysäkki on Kaivosrinteentie. 313 (Kaivoksela) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 313 -linjalla on 42 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 44 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 313-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 313-bussi-linjalle.
Linjojen 313 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 313 (Kaivoksela) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 313 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 313, Helsinki
313 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 915AK - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 86N - Rautatientori-Kulosaari-Herttoniemi-Santahamina/ Aikataulu
- 908 - Kirkkonummi-Evitskog-Kylmälä-Veikkola-Kaislampi/ Aikataulu
- 24S - Kamppi-Seurasaari
- 121 - Kamppi-Olari/ Aikataulu
- 54 - Itäkeskus (M)- Pitäjänmäki/ Aikataulu
- 913AK - Kuntakeskus-Västerby-Karskog-Störsvik-Kuntakeskus
- 814 - Vuosaari(M)-Koukkusaarentie-Pohjoinen ostoskeskus/ Aikataulu
- 67N - Rautatientori-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 206K - Leppävaara-Kilo-Kera/ Aikataulu
- 79B - Siilitie (M)-Latokartano/ Aikataulu
- 533 - Hyljelahti-Matinkylä (M)-Kauniainen-Järvenperä/ Aikataulu
- 78 - Rautatientori-Viikki-Latokartano/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu
- 175V - Matinkylä (M)-Jorvas/ Aikataulu
- 624 - Tikkurila-Ilola-Leinelä-Koivukylä-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 643N - Rautatientori-Hyrylä-Lahela/ Aikataulu
- 194VT - Nysvidja-Siuntio as.-Evitskog/ Aikataulu
- 94 - Itäkeskus(M)-Porttitie-Kontula(M)-Kontulankaari/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu