321-linja
Elielinaukio
HSL
HSL 321 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
321-bussilla (Elielinaukio) on 44 pysäkkiä alkaen asemalta Ohrakuja ja päättyen asemalle Elielinaukio.
Valitse alta mikä tahansa 321-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Elielinaukio (44 pysäkkiä)
Ohrakuja
Ruispelto
Rajaportti
Haapaniemenristi
Emännäntie
Kulloonmäki
Karamzinin Koulu
Ryytimaa
Aurorakoti
Heiniemenpolku
Vilniemi
Kolkekannas
Lipparinne
Lähderannanristi
Kuttulammentie
Laaksolahden Urh.P.
Pitkäjärvenranta
Huvilamäki
Kaivosmiehentie
Jupperinympyrä
Linnaistentie
Hämeenkyläntie
Terhotie
Pähkinärinteentie
Koivuvaarankuja
Köysikuja
Vanha Hämeenkyläntie
Malminkartanontie
Ruosilanpolku
Konalan Puisto
Marttila
Vihdintien Silta
Valimokuja
Karvaamokuja
Talontie
Ruskeasuon Varikko
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
Töölöntulli
Kansaneläkelaitos
Töölön Kisahalli
Hesperian Puisto
Elielinaukio
321 UKK
Mihin aikaan 321 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 321 bussi -pysäkillä klo 05:26 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Mihin aikaan 321 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 321 bussi -pysäkillä klo 20:42 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Milloin 321 bussi saapuu?
Milloin Elielinaukio Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Elielinaukio Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 321 (Elielinaukio) bussi?
Elielinaukio (Elielinaukio) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Kulkeeko toimijan HSL linja 321 bussi seuraavana päivänä: Helatorstai?
Linjan 321 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Helatorstai. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 321 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 321 bussi pysäkki.
321-bussi -aikataulu
321-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 05:26 - 20:42
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 05:26 - 20:42 | 30 - 60 |
ti | 05:26 - 20:42 | 30 - 60 |
ke | 05:26 - 20:42 | 30 - 60 |
to | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
pe | 05:26 - 20:42 | 30 - 60 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 321 (asemalta Ohrakuja), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 321 (Elielinaukio) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
321 -linjan bussi-maksu
HSL 321 (Elielinaukio) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
321 (HSL)
321-bussin ensimmäinen pysäkki on Ohrakuja ja viimeinen pysäkki on Elielinaukio. 321 (Elielinaukio) kulkee maanantai, tiistai, keskiviikko, perjantai.
Lisätietoa: 321 -linjalla on 44 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 55 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 321-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 321-bussi-linjalle.
Linjojen 321 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 321 (Elielinaukio) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 321 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 321, Helsinki
321 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 194V - Siuntion matkahuolto-Nysvidja/ Aikataulu
- 182 - Kirkkonummi-Siuntio/ Aikataulu
- 164K - Kamppi-Saunalahti-Tillinmäki/ Aikataulu
- 584T - Kalajärvi-Louhela-Helsinge skola/ Aikataulu
- 37 - Kamppi-Konala-Malminkartano-Honkasuo-Myyrmäki/ Aikataulu
- 566 - Martinlaakso-Järvenperä-Espoon keskus/ Aikataulu
- 246 - Espoon keskus-Röylä-Bodom-Espoon keskus/ Aikataulu
- 173 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 915A - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 665N - Rautatientori-Hyrylä-Järvenpää-Jamppa-Kellokoski/ Aikataulu
- 96 - Vuosaari(M)-Porslahdentie/ Aikataulu
- 561 - Itäkeskus (M)-Malmi-Aviapolis-Kivistö/ Aikataulu
- 995 - Taasjärvi-Söderkulla-Kalkkiranta/ Aikataulu
- 87 - Herttoniemi(M) - Kruunuvuorenranta/ Aikataulu
- 999 - Tikkurila-Söderkulla-Porvoo/ Aikataulu
- 167 - Lasilaakso-Kauklahti-Järvikylä/ Aikataulu
- 245 - Espoon keskus-Nuuksionpää/ Aikataulu
- 553 - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 400 - Kamppi-Martinlaakso-Vantaankoski/ Aikataulu
- 162 - Espoonlahti (M)-Kivenlahti (M)-Saunalahti-Kauklahti/ Aikataulu