קו 38א
אשדוד←גדרה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 38א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 38א (אשדוד←גדרה) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בבית חולים הרצפלד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 38א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←גדרה (39 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שדרות מנחם בגין/שדרות הרצל
בני ברית
המייסדים
אלטלנה
ביה''ח אסותא
רכבת/מסוף ביג - הורדה
רכבת/מסוף ביג
מסעף גן יבנה
ירושלים/חשמונאים
ירושלים/יהודה
ירושלים/העמל
הרצל/רקפת
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/ויניפג
הרצל/השיטה
מועצה מקומית/הרצל
העצמאות/הדרים
העצמאות/נילי
קיבוץ חצור אשדוד
בסיס חצור/3922
שיבולים/האלומות
צומת נווה מבטח
ביצרון א'
העולים/3922
יצחק רבין/מנחם בגין
מנחם בגין/הרקפת
מועצה/הכוהנים
הכוהנים/התאנה
צומת בני עי''ש לצפון
צומת חפץ חיים
מחלף גדרה לצפון
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
הרצל/שדרות בו גוריון
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
וייצמן/סברדלוב
בית המועצה/פינס
פינס/הזית
בית חולים הרצפלד
שאלות ותשובות לגבי קו 38א
מתי מתחיל לפעול קו 38א?
קו 38א מתחיל לפעול ב-10:30 בראשון
באיזו שעה קו 38א מפסיק לעבוד?
קו 38א מפסיק לפעול ב-11:20 בראשון
מתי מגיע קו 38א?
כדי לראות מתי קו אשדוד←גדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←גדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 38א (אשדוד←גדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←גדרה (אשדוד←גדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 38א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 38א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 38א
קו 38א פועל בראשון, חמישי. שעות הפעילות הן: 10:30 - 11:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:30 - 11:20 | 50 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | 12:00 - 14:05 | 40 - 45 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל38א (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 38א (אשדוד←גדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 38א
תעריף הנסיעה ב38א (אשדוד←גדרה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
38א (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 38א היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא בית חולים הרצפלד.
קו 38א (אשדוד←גדרה) פועל בראשון, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 38א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 38א.
מעקב אחר קו האוטובוס 38א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 38א (אשדוד←גדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 38א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 38א ב-ישראל
38א - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 315 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 114 - עומר בן אל ח'טאב/אל מדינה-כפר קאסם<->באקה/יציאה צפונית-באקה אל ע'רביה-10/ לוח זמנים
- 350 - קניון איילון-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->כחול/אדום-מפעלי כנות-1#/ לוח זמנים
- 49 - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 470 - יהודה הלוי/רש''י-ראש העין<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 566 - בית עלמין-ראש העין<->הרכבת/סלומון-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 3 - 'עמל א-ראש העין<->רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה-10
- 25 - בית חולים בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 40 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->רבדים-רבדים-1#/ לוח זמנים
- 33א - הבטיחות/הפלדה-אשדוד<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11/ לוח זמנים