קו 73
בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 73 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 73 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר ומסתיים באפרסק/מנגו.
לוח הזמנים לקו 73 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:50. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 73 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו (21 תחנות)
בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר
אורט/יפה נוף
ז'בוטינסקי/ההסתדרות
ז'בוטינסקי
מתחם סטאר סנטר/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/שדרות בני ברית
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
הפלמ''ח/גשר עד הלום
הפלמ''ח/רבי עקיבא
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יהודה המכבי/חיים חורי
נתן אלבז/יהודה המכבי
מילמן/דב גור
הנורית/הרקפת
שד.ראשון לציון/יסוד המעלה
שד.ראשון לציון/שפייה
רש''י/אור חיים
שד.רש''י/רבנו תם
תחנת משטרת אשדוד/הנביאים
שאול המלך/שלמה המלך
אפרסק/מנגו
שאלות ותשובות לגבי קו 73
מתי מתחיל לפעול קו 73?
קו 73 מתחיל לפעול ב-12:00 בשני
באיזו שעה קו 73 מפסיק לעבוד?
קו 73 מפסיק לפעול ב-12:00 בשני
מתי מגיע קו 73?
כדי לראות מתי קו בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 73 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 73 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 73 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 73 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 73 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 73 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו
לוח זמנים של קו 73
קו 73 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 12:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:50 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:50 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל73 (מ בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 73 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 73
תעריף הנסיעה ב73 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
73 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 73 היא בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר והתחנה האחרונה היא אפרסק/מנגו.
קו 73 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 73. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 73.
מעקב אחר קו האוטובוס 73 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 73 (בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר←אפרסק/מנגו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 73 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 73 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 10 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 320 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 16א - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-21/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 34 - יותם המלך/דוד המלך-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 11 - המרץ/היצירה-ראש העין<->חבקוק/שדרות בן גוריון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הריביירה-אשדוד<->הבושם/האומן-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 287 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 7 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-11/ לוח זמנים
- 473 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 27 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 89א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-11/ לוח זמנים
- 336 - מועצה/הכוהנים-בני עי''ש<->מתחם יס פלאנט-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים