38A-linja
Ylikiiminki
Oulun joukkoliikenne 38A Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
38A-lla (Ylikiiminki) on 48 asemaa alkaen asemalta Hämeenjärventie ja päättyen asemalle Ylikiiminki.
38A -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 06:30. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 38A-n asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Ylikiiminki (48 pysäkkiä)
Hämeenjärventie
Nurmioja P
Sipolanpisto P
Hautakangas P
Kuivasjärven Th E
Rasi E
Toivola E
Kanniainen E
Uusikanniainen E
Tirinkylä E
Haipuskylä E
Putkonen E
Hakosuvanto E
Honkimäentie P
Lukkarintie P
Kirkonniementie E
Kotikumpu E
Kiimingin Lukio E
Kiiminki E
Jaaranharju E
Korkeamaantie E
Paso E
Sinkontie E
Koiteli E
Runttilantie E
Huttukylä Th E
Oikoreitti E
Mökkitie E
Kiiminki Th E
Lamu E
Ahmasjärventie E
Rekikylä P
Hautasuo Th E
Rokkarannantie E
Siltala E
Paakki P
Aumaharju P
Wathen P
Vesala P
Parolanmäki E
Linnakekuja P
Ukkolanmäki E
Tielaitos E
Ukonkangas E
Ylikiimingin Kirkko E
Makasiinikangas P
Joloksentie P
Ylikiiminki
38A UKK
Mihin aikaan 38A aloittaa kulkemisen?
Palvelut 38A -pysäkillä klo 06:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 38A lopettaa kulkemisen?
Palvelut 38A -pysäkillä klo 06:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 38A saapuu?
Milloin Ylikiiminki -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Ylikiiminki aikataulut.
Onko lähelläni 38A asema?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 38A asema.
38A- -aikataulu
38A- linja kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 06:30
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
ti | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
ke | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
to | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
pe | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
Oulun joukkoliikenne:n palveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 38A (asemalta Hämeenjärventie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 38A (Ylikiiminki) ja seuraa liikennettä sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki tiedot nyt.
38A -linjan -maksu
Oulun joukkoliikenne 38A (Ylikiiminki) hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden vuoksi. Lisätietoja Oulun joukkoliikenne:n lippujen hinnoista saat Moovit-sovelluksesta tai :n viralliselta verkkosivustolta.
38A
38A-n ensimmäinen pysäkki on Hämeenjärventie ja viimeinen pysäkki on Ylikiiminki. 38A (Ylikiiminki) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 38A -linjalla on 48 asemaa sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 49 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle Oulun joukkoliikenne -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen seurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Oulu, sekä se auttaa löytämään lähimmät 38A--asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja -aikataulu 38A--linjalle.
Linjojen 38A reaaliaikainen seuranta
Seuraa linjaa 38A (Ylikiiminki) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 38A -seurantasovelluksenaOulun joukkoliikenne , niin et koskaan jää paitsi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle Oulun joukkoliikenne tai matkasuunnittelijana alueelle bussi suunnitellaksesi reitin ympäri Oulu. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista Oulun joukkoliikenne ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 38A, Oulu
Oulun joukkoliikenne -yhtiön linjat kaupungissa Oulu
- 52A - Keskusta - Lumijoki/ Aikataulu
- 56 - Kempele - Tyrnävä/ Aikataulu
- 52K - Teknologiakylä - Liminka/ Aikataulu
- 19 - Herukka-Kivikkokangas/ Aikataulu
- 36V - Ylikiiminki - Oulu/ Aikataulu
- 38Y - Ylikiiminki - Kiiminki/ Aikataulu
- 38BJL - Haukipudas - Kiiminki/ Aikataulu
- 38 - Ylikiiminki - Haukipudas/ Aikataulu
- 41K+ - Muhos - Päivärinne/ Aikataulu
- 52 - Teknologiakylä - Liminka/ Aikataulu
- 41 - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 40K+ - Päivärinne - Muhos/ Aikataulu
- 56K - Kempele - Tyrnävä/ Aikataulu
- 40 - Oulu - Muhos - Oulu/ Aikataulu
- 54 - Keskusta - Liminka/ Aikataulu
- 41+ - Oulun ja Muhoksen raja - Muhos/ Aikataulu
- 38AM - Alakylä - Mannintie - Ylikiiminki/ Aikataulu
- 53A - Keskusta - Lumijoen koulu/ Aikataulu
- 40A - Oulu - Muhos/ Aikataulu